X

Bu Şaka Coin Yükselişe Geçti! En Büyük Borsalardan Biri Listeledi!

Beklenen borsa listelemesi geldi ve fiyat yüzde 40'a yakın artış gösterdi.
20:15
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Özellikle şaka coinler için fiyatın yükselişini tetikleyen birkaç olay vardır. Birincisi pump grupları masum yatırımcıları avlıyordur. İkincisi Elon Musk içinde Doge veya Shiba geçen bir paylaşım yapmıştır. Üçüncüsü ise herhangi bir global borsada tokenin listelemesi yapılmıştı.

Dogelon Mars (ELON) Haberleri

Dogecoin [DOGE] ve Shiba Inu [SHIB], meme-coin’ler arasında harika performans gösterdi. Ancak artık Elon Musk’tan ilham alan yüzlerce meme coin’e sahibiz. Huobi Global, Huobi kripto borsasında Dogelon Mars‘ı (ELON) listelediğini duyurdu. Tahmin edilebileceği gibi, bundan sonra yaşananlar sadece fiyatın yükselmesiydi.

Yazı hazırlandığı sırada ELON coinler borsaya gönderilebiliyor. Ancak para çekme işlemlerinin Noel Günü’nde başlayacağı düşünülüyor. Yeterli mevduat olduğunda ELON/USDT için spot ticaretin açılması planlanıyor.

Dogelon Mars’ın haberlere iyi tepki verdiğini söylemek doğru olur. Fiyat 0,000001764 dolara ulaşarak gün içinde %36,5 yükseldi. O artık kripto para piyasalarının en büyük 95’inci kripto parası oldu.

Dogelon Mars Huobi Listelemesi

Birçok kripto yatırımcısının sorabileceği soru neden Dogelon Mars (ELON) listelendi? Cevap çok basit, Huobi Twitter anketindeki 748.011 oydan, %54’ünden fazlası ELON listelemesini istiyordu. Buna istinaden borsa listelemesi için süreç başladı.

Dogelon Mars bu yıl Ekim ayında iyi bir performans gösterdi ve %4102 arttı. Kasım ayında yalnızca %18’lik bir düşüş gördü. FLOKI, SHIBA, DOGE, ELON… bu anahtar kelimeler ve biraz yaratıcılıkla, bir web sitesi kurmak ve bir token projesi başlatmak çok kolay. Bu nedenle, kullanıcılar saçma sapan tokenomikler, kurucu ekip hakkında bilgi eksikliği, eski püskü bir teknik inceleme veya aldatılmış hisseden kafası karışmış ve öfkeli bir topluluk gibi risklere kendini hazırlamalıdır.

Musk’tan ilham alan bir diğer token, Dogs of Elon [DOE]’nun çok kısa bir sürede %600 artış gösterdiğine şahit olmuştuk. Araştırmacı Max Maher ise bu kripto paranın kullanıcılara “yalan söylediğini” iddia etti. Eğer bu tarz ekstra riskli varlıklara yatırım yapıyorsanız, yatırımızın buhar olup uçma riskini de göze almalısınız.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar