X


Bu Kripto Paralar Son 1 Hafta İçinde %20’den Fazla Değer Kazandı!

Piyasada yeşil grafikler oluşmaya başlarken bazı kripto para birimlerinin son bir hafta içinde yüzde yirmiden fazla değer kazanması dikkat çekiyor.
15:15
24 Temmuz 2021

Yaşanan son geri çekilmelerin ardından hem lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hem de altcoin fiyatlarında gözle görülür artışlar yaşanıyor ve piyasanın neredeyse tamamının bir hafta önceki değerlere göre dahi arttığı görülüyor. Bu durum piyasada bazı kripto para birimlerinin son 24 saatte %20’nin üzerinde artmasını sağladı.

%20’den Fazla Artan Kripto Paralar

Piyasa değeri bakımından ilk yüz kripto para birimine bakıldığında hem son 24 saat içinde hem de son 1 hafta içinde sergilediği performans ile Axie Infinity’nin (AXS) en çok yükselen kripto para olduğu görülüyor. Elde edilen son verilere göre AXS son 24 saat içinde yaklaşık olarak %47 artarken son 1 hafta içinde de %138’in üzerinde artış yaşadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İlk 100 kripto para birimi içinde son 1 hafta içinde en büyük yükselişi AXS’den sonra Telcoin’in (TEL) elde ettiği görülüyor. TEL son 24 saat içinde %12 yükselirken son 1 hafta içinde de %52 artış yaşadı.

TEL’i ise son 1 haftada sergiledikleri performanslar konusunda sırasıyla yüzde 33 ile Flow (FLOW), yüzde 30 ile OKB, %26 ile DASH, %25 ile THETA, %24 ile Terra (LUNA), yüzde 24 ile AMP ve yüzde 23 ile Stacks (STX) takip etti.

Bahsi geçen kripto para birimlerinin son 24 saatte de sergiledikleri performanslar dikkat çekiyor. Örneğin; DASH son 24 saatte yüzde 16 yükselirken THETA yüzde 15 ve FLOW yüzde 12’lik yükselişler kaydetti.

Son 1 Haftanın Trend Coin’leri

Coingecko’nun paylaştığı verilere göre 17 Temmuz-23 Temmuz tarihleri arasında trend olan coin’lerde başı My DeFi Pet (DPET) çekiyor. My Defi Pet’i ise Axie Infinity (AXS), CryptoBlades (SKILL), Smooth Love Potion (SLP), Million (MM) ve Binance Coin’in (BNB) takip ettiği görülüyor.

Trend olan kripto para birimlerinin henüz popüler olmaya kripto paralar olması ise ciddi yükselişlerin yaşanabileceği beklentilerini artırıyor gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar