reklamı kapat

Bu Kripto Para Tüm Zamanlar Rekorunu Kırmaya Çok Yakın

Kripto kıştan sonra piyasada fiyatlar artarken bir kripto paranın tüm zamanlar rekorunu kırmaya çok yakın olduğu göze çarpıyor.
19:00
15 Nisan 2019

Kripto kış piyasadaki kripto paraların çoğuna zor zamanlar yaşattı. Uzun süre kış bu paraların tüm zamanlar rekorundan %80-90 dolaylarında düşüşler yaşamasına sebep oldu. Fiyatlar yavaş yavaş arzu edilen seviyelere geri tırmanırken bir kripto paranın tüm zamanlar rekoruna çok yakın olduğu göze çarpıyor: Binance Coin (BNB).

Binance Coin’in Yükselişi

Kripto kışın zorlu şartlarına rağmen Binance Coin ezber bozan bir yükselişle rakiplerinden ayrılıyor. Investinblockchain’in haberine göre son 3 ayda %220’nin üzerinde muazzam bir değer artışı yaşayan BNB kripto paralar listesinde bir bir yükseldi ve 7. sıraya oturdu. BNB Bitcoin’e karşı tüm zamanlar rekorunu kırmasının ardından gözünü USD rekoruna dikti.

Bildiğiniz üzere Binance Coin dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından geliştirildi ve borsada temel para birimi olarak kullanılıyor. BNB’yi borsada işlem ücreti öderken kullanmayı seçen kullanıcılar işlem ücretlerini indirimli ödüyor. BNB sahipleri aynı zamanda Binance Launchpad’de başlatılacak projelerin token’larından satın almaya hak kazanabilir. Binance Coin’le ilgili tanıtım yazımıza bu linkten göz atabilirsiniz.

Tüm Zamanlar Rekoru

BNB fiyatına dönecek olursak… BNB top 20’deki kripto paralar arasında tüm zamanlar rekorunu kırmaya en yakın kripto para olarak dikkat çekiyor. Son 30 günde %30 artış yaşayan BNB haberimizin hazırlandığı sırada %2,55 artışla 19,70 dolardan işlem görüyor.

BNB tüm zamanlar rekorunu 12 Ocak 2018’de 25,18 dolarla kırdı. O fiyatın yakalanmasına yalnızca 5,48 dolar var. Binance Coin’in kendi rekorunu ne zaman kıracağı tüm BNB sahipleri ve kripto para piyasası için merak konusu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.