X


Bu Kripto Para Borsası Ripple’ı (XRP) Listelediğini Duyurdu

Kripto para borsası TAOTAO, Ripple&SEC davası devam ederken XRP alım satımına platformda yer vereceğini duyurdu.
15:30
20 Eylül 2021

Japonya merkezli kripto para borsası TAOTAO, 22 Eylül tarihi itibarıyla Ripple‘ı (XRP) listeleyeceğini açıkladı. XRP topluluğu haberi mutlulukla karşılarken diğer kripto para borsalarına olan relist çağrısını yineledi.

XRP, Bir Platformda Daha İşleme Açıldı

Kripto para borsası TAOTAO, Ripple&SEC davası devam ederken XRP alım satımına platformda yer vereceğini duyurdu. Bu adım TAOTAO’nun Ripple Labs ortağı SBI Group’un platformu SBI VC Trade ile birleşmesinin ardından geldi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

XRP adına önemli bir gelişme olarak kayıtlara geçen TAOTAO listelemesi, sıkıntılı günler yaşayan XRP gündeminde topluluk tarafından olumlu karşılandı. TAOTAO, iki gün içerisinde XRP alım satımına başlamayı planlıyor. Yerel kripto para borsası, 1 Eylül’de büyük Ripple ortağına ait borsa olan SBI VC Tade ile birleşmişti.

Bu gelişme çoğu borsanın XRP’yi terketmesinin ardından büyük bir kazanç olarak görülebilir. ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Ripple aleyhindeki davada kripto para biriminin kayıt dışı menkul kıymet olduğu iddiasının ardından 19 Ocak’ta XRP işlemlerini askıya almıştı.

XRP Listelemeleri

26’dan fazla kripto platformu, Ripple davası nedeniyle XRP hizmetlerini sonlandırdı. Yakın tarihte XRP’nin Coinbase Pro’da dört işlem çiftinde aktif görülmesi popüler kripto paranın ani yükselişine yol açmıştı. Ancak Coinbase Pro, bunun bir teknik aksaklık nedeniyle meydana geldiğini açıkladı.

Ripple topluluğu, kripto para borsalarına XRP’yi yeniden listelemesi adına çağrılarını ve kampanyalarını sürdürüyor. Coinbase Pro, XRP konusunda henüz taviz vermedi ancak SEC’in dev kripto para borsasını sıkıştırması XRP konusundaki beklentileri yükseltiyor.

Yakın tarihli bir başka duyuruda dev borsa Rakuten, XRP işlemlerini tekrar aktif ettiğini duyurmuştu. XRP’nin birkaç borsada alım satım hizmetlerine açılması yatırımcıların ileriye yönelik planlarında olumlu haritalar çizmesine yol açıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar