X

BtcTurk Pro, Son Dönemin En Popüler Metaverse Token’ını Listeliyor!

SAND, BtcTurk Pro platformunda kendine yer bulacak.
17:14
25 Kasım 2021

BtcTurk Pro, son dönemde adından sıkça söz ettiren metaverse tabanlı kripto para birimi The Sandbox‘ı (SAND) listeyeceğini duyurdu. SAND, BtcTurk Pro platformunda kendine yer bulacak.

The Sandbox, BtcTurk Pro Plaftormunda Yer Alacak

BtcTurk Pro resmi kanallarından yapılan duyuruya göre popüler metaverse token The Sandbox (SAND) platformda listelenecek. The Sandbox, yatırma ve çekme işlemlerinin 26 Kasım Cuma saat 15.00’te başlayacağı açıklandı. SAND, son günlerin performans yızdızlarından olarak ilgi çekmeyi başardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

The Sandbox (SAND) artık daha fazla platformda yer alıyor. Metaverse tabanlı kripto paraların yükselişi ile birlikte alana ilgi daha da artıyor.

Metaverse Token’ların Yükselişi

Sosyal medya devi Facebook’un Meta adıyla yeniden markalaşması, bu alana olan ilgiyi katladı. Metaverse tabanlı kripto paralar yüksek profilli kişilerin radarına girerken yüzde yüzleri aşan artış performansları kaydedildi. The Sandbox, geçtiğimiz günlerde Adidas ile bir anlaşma imzalayarak tüm gözleri üzerine çekti.

Artık çok önemli bir faktör haline gelen hype’ın meme coin’lerden metaverse token’larına kayması, benzer sekanslar izlememize yol açtı. SAND, bir haftalık süreçte fiyatını ikiye katlamayı başardı. Bununla birlikte SAND’ın yanı sıra Decentraland (MANA) 5.90 dolara tırmanarak önemli bir performans sergiledi.

Kripto para piyasasının amiral gemisi Bitcoin, gün içerisinde pozitif bölgede kalarak 58.000 dolarlık fiyat bandına tutundu. En büyük altcoin Ethereum ise 4.400 doları aşarak dikkat çekici bir sekans izledi. Genel piyasa trendinin yukarı yönlü olması ile birlikte altcoin’ler artış adına alan buldu. Birçok altcoin artış trendini korurken piyasa yeşil bir güne devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar