reklamı kapat

BitMEX CEO’su Yatırım Yaptığı 3 Altcoin’i Açıkladı

Arthur Hayes tercih ettiği coin'leri açıkladı.
10:21
27 Ağustos 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından ve kaldıraçlı platformlarından birisi olan BitMEX’in CEO’su, tahmin edilebileceği gibi kripto para sektörüne yön veren isimlerden birisi olarak biliniyor. Hayes, özellikle 2017 döneminde yaptığı açıklamalar ile birçok kripto para biriminin fiyatında değişikliğe neden olabildiğini göstermişti.

Bu sebeple Hayes’in son günlerde ısrarla yatırım yaptığını açıkladığı bir altcoin ve bugün açıkladığı diğer 2 altcoin söz konusu yükselişlerini uzun vadeli olarak da devam ettirebilir. Arthur Hayes Twitter üzerinden yayınladığı açıklamada “kazanmayı sevdiğini” ve ona son günlerde kazandıran 3 altcoin’i duyurdu.

Hayes Hangi Altcoin’leri Seçti?

Bunların ilki daha önce de yatırım yaptığını açık bir şekilde belirtti Yearn Finance iken, ikincisi piyasaya hızlı bir giriş yapan Polkadot ve üçüncüsü ise DeFi sektörünün en büyük isimlerinden Aave  olarak gözüküyor. YFI, Hayes’e %19,19’luk, DOT %16,35’lik, LEND ise %19,96’lık bir yükseliş getirmiş durumda.

Aslında LEND kısa süre önce elde ettiği %20’lik ekstra yükseliş ile 1 milyar dolarlık toplam piyasa değerinin üstüne çıkmayı başardı. YFI ise birim fiyat olarak 16.000 dolara ulaşarak Bitcoin’i bile geride bıraktı. Polkadot, Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood tarafından geliştirilen ve uzun süredir beklenen bir kripto para projesiydi.

Görünüşe göre Hayes şu an için tam anlamıyla popüler altcoin ve DeFi projelerine yatırım yapmakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • Frol
    3 hafta önce

    try utopia ecosystem

    0