X


Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu ve AVAX En Yüksek Kaç Doları Gördü?

Rekor noktaların üzerinden kaç gün geçti?
23:40
11 Ekim 2021

Kripto paralar için ATH yani tüm zamanların en pahalı noktası her zaman önemlidir. Fiyat beklentileri ve hedeflerin belirlenmesinde ATH fazlasıyla ciddiye alınır. Peki Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu ve AVAX en yüksek kaç doları gördü? Bu rekor noktalara hangi tarihlerde ulaştılar ve yeni ATH gelebilir mi?

Bitcoin (BTC) En Yüksek Kaç Doları Gördü?

Nisan 14, bu tarih Bitcoin (BTC) için harika bir güne işaret ediyor. Yaklaşık 6 ay önce Bitcoin (BTC) 64.804,72 doları görmüştü. Bugün yeniden o seviyeyi aşmak ve yıl sonu hedefine ulaşmak için çabalıyor. Peki yıl sonu Bitcoin (BTC) 100 bin doları geçebilecek mi? Şimdilik kritik hedef 58.000 dolar ve bunun üzerinde kapanışlara ihtiyaç var.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Eğer Bitcoin (BTC) Şubat ayının rekoru kırarak 58.000 dolar üzerinde kapanışlar yapabilirse, yıl sonu için yeni rekorlara şahit olabiliriz. Hali hazırda fiyat 57.500 dolar doları korumaya çalışıyor. Gün içinde 57.700 doları gören Bitcoin ilerleyen saatlerde yeni bir test yapabilir.

Ethereum, Shiba Inu ve AVAX En Yüksek Kaç Doları Gördü?

En büyük altcoin Ethereum (ETH) tam 5 ay önce ATH seviyesini bulmuştu. Mayıs 12 tarihinde 4.356 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Ethereum, bugün %18 rekor fiyatın gerisinde bulunuyor. Londra güncellemesiyle birlikte Ethereum ciddi miktarda ETH yaktı. Hatta bazı günler yakılan miktar üretimi bile geride bıraktı. Bu yüzden fiyatın uzun vade de daha fazla yükselmesi olası görülüyor.

Shiba Inu, son birkaç ay nerdeyse Dogecoin (DOGE)’den daha popüler hala geldi. Yüksek arzı sebebiyle çok büyük fiyat hedefleri şimdilik konuşulamıyor, ancak Shiba Inu (SHIB) bugünlerde fiyat rekoruna ciddi anlamda yaklaştı. SHIB, 10 Mayıs tarihinde 0,00003791 dolar ile ATH yapmıştı. Şu sıralar bu seviyenin %17,36 gerisinde bulunuyor.

AVAX daha birkaç gün önce ATH tazelemişti. Eylül 23’te yani 18 gün önce 79,31 doları gören fiyat bugün %30 aşağıda bulunuyor. Güncel olarak 55,46 dolardan alıcı bulan AVAX yeni altcoin rallisinde kolayca ATH tazeleyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar