X


Bitcoin (BTC) Fiyatı Sıçradı ve Altcoinlere Akın Var! Günün En Fazla Kazandıran Kripto Paraları!

Günün en iyi fiyatlama yapan altcoinleri ve özellikleri neler?
21:46
25 Ağustos 2021

Yükselen kanalın alt desteğiyle birlikte Bitcoin (BTC) yeniden 48.000 dolar üzerinde tutunuyor. Dip testi yapan BTC 47.300 dolarlara kadar gün içinde düşmüş ve kaldıraçlı işlem yapan yatırımcıları ciddi zararlara sokmuştu. Ancak bu ani pozitif hareketlere rağmen dikkat etmek gerekiyor çünkü bazı uyarılar var.

Bitcoin (BTC)

Dünyanın en fazla bilinen finans analistlerinden John Bollinger Bitcoin yatırımcılarını dün uyarmış ve daha büyük düşüşlerden önce kar almaya davet etmişti. Bugün Michael Poppe’de benzer şekilde fiyatın 51.000 doları kırmadığı sürece düşeceğini söyledi. Tam da bu yüzden ani fiyat hareketlerine karşı dikkatli olmalısınız. Bitcoin her an yeniden 47.000 doları test edebilir. Oluşacak panik havasıyla bunun 44.000 seviyesine kadar kırılması da mümkündür.

Böyle bir durumda tasfiye olan marjin işlem pozisyonlarını milyar dolarlarla ifade ederiz. Bitcoin (BTC) şu an Binance borsasında 48.857 dolardan alıcı buluyor. Kısa süre önce 49.062 dolara kadar yükseldi ve testlerine devam ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Günün En Çok Kazandıran Altcoinleri

Bugün yatırımcısını üzmeyen altcoinler elbette var. Son 24 saatte Telos (TLOS), Gnosis (GNO) ve Alpha Finance Labs (ALPHA) yatırımcıları gayet tatmin edici kazançlar elde etti. En iyi fiyatlamayı yapan ise Telos oldu.

Telos, finans, oyun ve sosyal medya için NFT‘lerin ve akıllı sözleşmelerin oluşturulmasına odaklanan EOSIO yazılımından oluşturulan ölçeklenebilir bir blockchain, üstelik son derece yoğun ilgi görüyor. Ethereum Sanal Makinesini (EVM) piyasaya sürmeye hazırlanan Telos (TLOS) iki protokol arasındaki varlıklar için köprü oluşturacak.

Günün yıldızlarından olan Gnosis ise açıkladığı DAO sayesinde bu denli ilgiye maruz kaldı. Gnosis Safe adlı DAO sayesinde topluluk artık söz sahibi olacak. Ağ ile ilgili alınacak kararlarda fikir belirtebilecek.

Alpha Finance Lab (ALPHA) ise Alpha Homora V2’yi duyurdu. Kaldıraçlı işlemler için birçok kolaylık sağlayan bu güncelleme DeFi protokolü olan Alpha Finance Lab (ALPHA)’a fiyat artışı olarak döndü. Binance Launchpad’e üstün performansı sayesinde seçilen ALPHA 20 Ağustos’tan bu yana güçlü bir yükseliş ivmesine sahip.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar