Bir Yılda Yüzde 4.500’lük Ralli Kaydeden Altcoin, Güçlü Sinyaller Veriyor

Avalanche, merkezsiz uygulamalar ve özel bloklar için bir platform olarak işlev gören bir katman blok zinciridir.
19:32
22 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının toparlanma sinyalleri vermesiyle birlikte Avalanche (AVAX) üstün performans gösteren varlıklardan biri oldu. Dalgalı zamanlarda riskli varlıklara yönelik düşük iştaha rağmen Avalanche son zamanalrda güçlü bir satın alma hareketi kaydetti.

Avalanche’tan Göz Kamaştırıcı Performans

Avalanche, merkezsiz uygulamalar ve özel bloklar için bir platform olarak işlev gören bir katman blok zinciridir. CMC verilerine göre 30.2 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile Avalanche Polkadot ve Dogecoin gibi dev kripto paraları geride bıraktı. Popüler altcoin, bir yıllık süreçte %4.500’den fazla artışla 2.91 dolardan 146 dolara kadar yükseldi.

Bank of America’nın Avalanche’ı daha hızlı işlem süresi ve alternatif blok zincirlerinden daha düşük maliyeti nedeniyle Ethereum’a karşı güvenilir bir alternatif olarak nitelendirdi. Bu değerlendirme varlık fiyatında önemli etkilere neden oldu. Son birkaç hafta içerisinde AVAX %80 arttı.

Uzmanların AVAX Yorumları

Piyasa uzmanları hem temelde hem de teknik olarak blok zincirindeki büyümeyi haklı çıkaran bazı önemli neden olduğuna inanıyor. Bunlar DeFi alanındaki iştah, düşük maliyet ve benzersiz protokol nedenlerini içeriyor. Thkhe Block Ventures’in ortağı Ganesh Kompella, Avalanche hakkında oldukça iyimser ve Ethereum’a bir alternatif olduğunu düşünüyor. Kompella, Avalanche’ı en hızlı büyeyen akıllı sözleşme platformlarından biri olarak nitelendirdi.

Ava Labs CEO’su ve Avalanche kurucusu Emin Gün Sirer, Avalanche blok zincirinde afet yardım yazılım platformları oluşturmayı içeren bir danışmanlık firması Deloitte ile yeni bir ortaklık duyurdu. India Blockchain Alliance’den Kapoor’a göre blok zinciri ağının ve AVAX token’ın hızla benimsendiğini ve yatırım yapıldığı reddedilemez bir gerçek

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar