Reklam

Binance’ten 1,6 Milyon Dolarlık Dev Airdrop!

Binance, milyonlarca dolarlık ETHBNT airdrop'unu duyurdu.
21:27
28 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, piyasanın geçtiğimiz birkaç günde oluşturduğu belirsizliğe rağmen, dev kampanyalarına devam etmekte. Binance tarafından açıklanan en güncel haberde, borsanın yaklaşık 1,6 milyon dolarlık airdrop yapacağı vurgulandı.

Binance Milyonlarca Dolarlık Airdrop’u Duyurdu

 Binance, Bancor (BNT) sahipleri için yapacağı airdrop etkinliğinde, kullanıcıların hesaplarındaki ETHBNT token’lerini baz alacak.  1 Ocak 2020 tarihinde çekilecek olan hesap bakiyesi fotoğrafı sonrasında kullanıcılara sahip oldukları ETHBNT token’lerinin yüzde 10’u değerinde BNT verilecek. Dağıtılacak miktarı daha net açıklamak gerekirse, 1 Ocak 2020 tarihinde hesabında 500 BNT bulunduran bir kullanıcı, bunun yüzde 10’u kadar yani 50 BNT’nin o anki dolar fiyatı hesaplanarak buna eşdeğer ETHBNT elde edecek.

Binance’in açıklamasında airdrop yapılacak toplam ETHBNT miktarının mevcut piyasa fiyatına göre 1,6 milyon dolar seviyesinde olacağı belirtildi. Airdrop’a katılım için bir limit de belirleyen Binance, minimum 5 BNT sahibi olanların bundan faydalanabileceğini açıkladı.

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 156. kripto parası olan BNT, bu duyuru ile yüzde 15’e kadar yükselse de, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle yüzde 9’luk bir yükseliş sergilemekte.

Binance piyasanın bu durgun zamanlarına rağmen girişimlerine hız vermeden devam ediyor ve aynı gün içerisinde TravelByBit ile ortaklaşa piyasaya süreceği seyahat kartını da duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar