X


Roger Ver: Bitcoin Cash 1.000 Kat Artabilir!

Roger Ver Bitcoin Cash hakkında iddialı konuştu.
08:02
29 Kasım 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin.com’un eski CEO’su Roger Ver, geçtiğimiz günlerde katıldığı CNBC’nin Power Lunch isimli programında Bitcoin Cash (BCH) yatırımcılarını çok sevindirecek açıklamalarda bulundu.

Ver röportaj esnasında Bitcoin Cash’in ”gerçek Bitcoin” olduğunu vurguladı ve bunun mevcut değerinin 1.000 kat üstüne çıkabileceğini ifade etti. Geçtiğimiz ay oldukça sert bir çakılma yaşayan Bitcoin Cash, Roger Ver’e göre aslında oldukça iyi bir durumda ve düşüş piyasa genelinde görüldüğü için bu BCH’yi ciddi anlamda sarsmadı.

”Hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash geçtiğimiz yıla kıyasla iki kat artış yaşadı. Son beş yıla kıyasla ise birkaç binlik bir yükseliş görülmekte.”

Bitcoin Cash Gerçekten 1.000 Kat Artabilir Mi?

Durum Bitcoin için doğru olsa da, Bitcoin Cash’in yaklaşık iki yıl önce piyasaya çıkması aslında Ver’in son ifadesini geçersiz kılmakta. Bitcoin gerçekten de son 5 yıl içerisinde inanılmaz bir artış elde etse de, piyasaya 440 dolarlık birim fiyat ile giriş yapan BCH bunun oldukça gerisinde. Genel olarak kripto para piyasası hakkında da açıklamalar yapan Ver, şunları aktardı:

”Ben kripto para birimlerinin kalıcı olduğunu ve hiçbir yere gitmeyeceğini düşünüyorum. Ancak gerçekten ilginç olan kripto para kesinlikle Bitcoin Cash’dir. Ben bunun mevcut değerinden bin kat yükselme potansiyeli olduğunu düşünüyorum çünkü bu bütün dünyaya eşler arası alım satım yöntemini getirecek.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    Yav he he nasil turediniz kimse sizin dolandiriciliginiza bisey demiyormu

    20