X


Binance Labs Bu Projenin Finansman Turunu Destekledi: Altcoin Fiyatı Uçtu

Binance Labs, Oasis Network'ü desteklemek adına diğer önde gelen VC firmalarına katıldı.
19:22
11 Ocak 2022

Binance borsasının risk sermayesi (VC) kolu olan Binance Labs, salı günü yaptığı açıklamada Oasis Vakfı’nın ekosistem geliştirme fonuna katkıda bulunacağını duyurdu. Binance’in bu adımı ile birlikte dev borsanın alternatif blok zinciri ağlarında gelişmekte olan projeleri desteklemeye istekli olduğuna dair güçlü sinyal doğrulandı.

Oasis Network, Binance Labs Desteğini Aldı

Binance Labs, Ethereum alternatifi bir akıllı sözleşme platformu olan Oasis Network‘ü desteklemek adına diğer önde gelen VC firmalarına katıldı. Binance Labs’e ek olarak ekosistem geliştirme fonunu destekleyen diğer önemli VC firmaları arasında Hashed, Jump Capital, Dragonfly Capital ve Draper Dragon yer alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance Labs Başkanı Bill Chin, projeyi destekleme nedeni olarak Oasis Network’ün ölçeklenebilirlik ve gizliliği koruma özelliklerinin yanı sıra Web3 çalışmalarındaki ilerleme yeteneklerini öne sürdü. Gelişmenin akabinde Oasis Network’ün yerel varlığı ROSE, durgun piyasada inanılmaz bir sıçrama yaşadı. ROSE fiyatı %30’un üzerinde artarken 0.42 dolar seviyelerine yükseldi. ROSE’da yükseliş eğilimi sürüyor.

Binance Labs, son 12 ayda birkaç blok zinciri projesine yatırım yaptı. Medyaya yansıyan bilgilere göre aralık ayında VC firması çapraz zincir protokolü Multichain için 60 milyon dolarlık bir yatırım turuna öncülük etti. Birkaç hafta sonra Binance Labs, Woo Network’ün 12 milyon dolar ile A Serisi finans finansman turuna katıldı.

Binance Labs’in Sektöre Katkıları

Girişim sermayesi, 2021’de blok zinciri endüstrisinde büyük bir sıçrama yaptı ve yatırım firmaları yılın ilk 10 ayı boyunca kripto odaklı projelere 17 milyardan fazla para aktardı. Bitcoin ve geniş kapsamlı piyasa, çalkantılı bir fiyat hareketi yaşarken bile yatırım akışları yıl boyunca sabit kaldı. Piyasa türbülansı, 2022’nin başında yeniden ortaya çıktı. BTC, geçtiğimiz günlerde 40.000 dolarına altına sarkarak önemli bir virajdan döndü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar