X


Binance Haberleri – BNB Coin, XEM Coin ve WIN Coin

22:42
24 Haziran 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeniden 33.000 dolar desteğinin üzerine çıktı ve bu gelişme piyasaya can verdi. Özellikle bir süredir sert düşen altcoinlerin birçoğu, yeniden kritik destek noktalarına gelmeye başladı.

Binance Coin, Toparlıyor

Yükseliş elde eden altcoinlerin arasında ise Binance kripto para borsasının BNB’si bulunuyor. BNB, top 10 içerisinde en çok yükseliş elde eden olmasa da %9,1’lik yükseliş ile kesinlikle fark yaratmayı başaranlardan birisi oldu.

BNB/USDT paritesi özellikle 300 dolar seviyesinde ciddi bir direnç ile karşı karşıya kalmıştı ve son yükseliş ile bu destek kırıldı. Binance Coin’in daha önceki hareketlerine bakıldığında fiyatın 3 kere bu direnç noktasından döndüğü de görülebilmekte. BNB, 300 doları güvenliğe alabilirse bunun devamında da 420 dolar seviyesini test edebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NEM Coin, %10’a Ulaştı

Binance Coin’in hareketlenmesi, Binance ile bağlantısı olan kripto para birimlerinin de ciddi bir yükseliş elde etmesini sağladı. Toplam piyasa değerine göre en büyük yetmiş dördüncü kripto para birimi NEM de bu kapsamda %10 yükseliş elde etti. XEM, bir süredir test ettiği 0,10 dolar seviyesini de böylelikle kırmış ve güvence altına almış oldu.

XEM, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,11 dolar seviyesinden işlem görmekte ve 0,15 dolar direncine doğru ilerliyor. BTC eğer bu gidişatı bozmazsa XEM’in sıradaki hedefi 0,18 dolar ve 0,24 dolar olacaktır. Olası bir düşüşte ise en güçlü destek 0,10 dolar olarak biliniyor.

WIN, Günün En Çok Kazananlarından

Binance ile bağlantılı kripto para projelerinden olan WIN de son 24 saat içerisinde %21 yükseliş ellde etti. WIN, bu yükseliş ile beraber 0,00038 dolar seviyesinin üzerine çıkarak BTC’nin yükselişini bile geride bıraktı. Şu an için 134. sırada yer alan WIN, hacmini de kısa sürede %40 arttırmayı başardı.

WIN için kritik seviye 0,0005 dolar olarak biliniyor. Bunun kırılması yeni bir rekoru beraberinde getirecek yolu aralarken RSI ve MACD’ın düşüş sinyali verdiği ise gözlerden kaçmamalı. Olası bir düşüşte ilk bakılacak destek 0,00040 dolar olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar