X

Binance, Fan Token Platformu İçin Yeni Lansmanı Duyurdu: SANTOS Geliyor

Santos FC, Binane ile resmi ortaklık kurarak önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.
16:23
26 Kasım 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni fan token lansmanını açıkladı. Brezilya Serie A ligi ekiplerinden Santos FC, Binane ile resmi ortaklık kurarak önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

SANTOS Fan Token Geliyor

Binance, önde gelen Brezilya Seria A ligi kulüplerinden Santos FC ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği, Binance’i 2021 sezonundan itibaren Santos FC için resmi Fan Token ortağı, forma sponsoru ve eğitim kiti sponsoru yaptı. Bununla birlikte Binance tarafından desteklenen Santos FC Taraftar Token (SANTOS), Binance Launchpool aracılığıyla piyasaya sürülecek. Kullanıcılar 30 gün boyunca BNB havuzunda ve BUSD havuzunda SANTOS token’larını toplayabilecekler.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance, 26 Kasım TSİ 16.00’da stake işlemlerinin başlatılayacağını belirtti. Ayrıca farming periyodu, 27 Kasım TSİ 03.00’dan başlatılarak 26 Aralık sonuna kadar olacak. Binance, SANTOS‘u 1 Ocak 2022 TSİ 14.00’da listeleyeceğini duyurdu.

Listelemenin ardından kullanıcılar SANTOS taraftar token’ı şu alım satım çiftlerinde alıp satabilecek: SANTOS/USDT, SANTOS/BTC, SANTOS/BRL ve SANTOS/TRY.

Resmi Santos FC Taraftar Token’ı (SANTOS), taraftarlara favori kulüpleriyle etkileşim kurmaları için devrim niteliğinde yeni yollar arayan bir program token’ıdır. SANTOS; tüm Binance kullanıcıları için Launchpool aracılığıyla dağıtılacak ve daha sonra sport, banka kartı satın alma ve P2P aracılığıyla sunulacak.

Binance Taraftar Token Platformu Genişliyor

İlk lansmanı LAZIO ile gerçekleştiren Binance, taraftar token açılımı ile dikkatleri üzerine çekti. LAZIO, listelenmesinin akabinde 100 dolara dokunarak inanılmaz bir fiyat sekansı kaydetmişti. Daha sonra PORTO Fan Token platforma dahil edildi. SANTOS ile birlikte fan token platformu katılımcılarını artırırken Binance, bu alandaki çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar