reklamı kapat

Binance CEO’su Cevapladı: Bitcoin Hayatında Neleri Değiştirdi?

Binance CEO'sunun hayatı Bitcoin'den sonra nasıl değişti?
18:00
24 Nisan 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, milyarder olmadan önce oldukça ilginç bir hayata sahip olduğunu ifade etti. CZ, Binance’i kurmadan önce McDonalds gibi perakende zincirlerinde çalıştığını ve eski hayatının yeni hayatından çok farklı olduğunu vurguladı.

CZ, daha önce katıldığı birçok etkinlikte Bitcoin yatırımı yapmak için evini ve sahip olduğu her şeyi sattığını ve bütün parasını BTC’ye yatırdığını da vurgulamıştı. Ünlü isim, Twitter’dan kendisine gelen yeni bir soru üzerine ise Bitcoin’in hayatında tam olarak neleri değiştirdiğini açıkladı.

CZ: Bitcoin Hayatımı Değiştirdi

CZ, Bitcoin yatırımı yaptıktan ve BTC’nin hayatını değiştirmesinden sonra artık bir eve, arabaya, tekneye, itibari paraya sahip olmadığını, golf oynamadığını ve bunun yerine sadece yeni bir işe sahip olduğunu vurguladı. Ünlü CEO’ya göre yeni hayatı bütün bu değişimler sayesinde eski hayatına göre daha tatmin edici bir hal aldı.

CZ aslında daha önce de banka hesaplarında sadece çok az miktarda itibari para bulundurduğunu ve bütün varlığının kripto paralarda olduğunu açıklamıştı. Kripto paralara tamamen güvendiğini belirten Changpeng Zhao, bu güvenini hareketleri ile de ispatlıyor gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.