X


Binance 50.000 Dolarlık Tesla Araç Hediye Edecek!

Binance yeni dev kampanyası için dağıtacağı ödülleri açıkladı.
15:00
24 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, kesinlikle sadece listelediği kripto para birimleri ile değil, aynı zamanda ara ara gerçekleştirdiği büyük kampanyalar ile de biliniyor. Bitcoinist kaynağı tarafından aktarılan bir habere göre Binance’in bu seferki kampanyası ise Tesla‘nın yeni tanıttığı CyberTruck model aracı kapsıyor.

İçerik Rehberi

Binance’den Dev Ödül

50.000 dolara yakın bir değere sahip olan CyberTruck, gerek yapısı gerekse de kurşun geçirmeme özelliği ile teknoloji sektörünün gündemine oturmuştu. Binance bunu yeni yıl kampanyası olarak duyursa da kullanıcıların ödülleri kazanmak için belirli şartlara uyması gerekiyor.

Yarışma 23 Aralık tarihinde başlayacak ve 30 Aralık tarihinde sonlandırılacak. Yarışmanın sonuçları ise binance hesabı üzerindeki TROY kripto para biriminin ticari hacmine göre seçilecek. Yarışma süresi boyunca TROY işlem çiftlerini kullanarak en yüksek ticari hacme ulaşan kişi kazanacak ve bu da aslında balinaların yine karlı olacağını gözler önüne seriyor.

Binance yaptığı açıklamada ödülleri şu şekilde sıraladı:

1. – 50.000 dolar değerinde Tesla CyberTruck

2.-  10.000 dolar değerinde TROY token’i.

3.- 5.000 dolar değerinde TROY token’i.

4. – 10.- 20.000 dolarlık TROY token ödül havuzunun eşit paylaştırılması.

11. ve 20.- 15.000 dolarlık TROY token ödül havuzunun eşit paylaştırılması

Binance son aylarda rakiplerine kıyasla çok fazla girişime imza atmaya başladı ve geçtiğimiz haftalarda da Türkiye Ofisi için önemli bir aşama kaydetti. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar