X


Batman NFT’si, 200.000 Dolarlık Kripto Paraya Satıldı

Batman NFT'si önemli bir satış başarısı elde etti.
11:22
18 Ekim 2020

DeFi sektörünün yaşadığı hızlı yükseliş, NFT’lerin popüler olması ile sonuçlandı. NFT’ler yani Ethereum ağı tabanlı koleksiyon odaklı token’lar kesinlikle son 2 aydır bir hayli popüler ve bunun etkileri günden güne daha çok hissediliyor.

Daha önceki günlerde Paris Hilton bile kendi oluşturduğu NFT’leri Ethereum ağı tabanlı bir açık arttırma ile satışa çıkarmıştı. Şimdi ise Christopher Nolan’ın unutulmaz film serisi Batman ile ilgili bir gelişme yaşandı.

NFT alım satım piyasası MakersPlace üzerinde satışa çıkartılan bir Batman odaklı NFT’nin 540,86 ETH’ye yani 200.0000 dolara satıldığı ortaya çıktı. İlgili NFT’nin kripto para sektörünün önemli NFT sanatçılarından Trevor Jones ve Jose Delbo tarafından oluşturulması da fiyatın böylesine artmasınd etkili olmuş gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NFT Sektörü Büyümeye, Satışlar Artmaya Devam Ediyor

Daha önce Satoshi Nakamoto odaklı bir NFT de devasa bir teklif almış ve devamında satılmıştı. Görünüşe göre kripto para sektöründe bu tip rekor fiyata satılan NFT haberlerini daha çokça duyacağız.

DeFi sektörü geçtiğimiz aylarda önemli bir düşüş yaşasa da NFT sektörü kesinlikle bunun tam tersini daha fazla gelişmekte ve büyümekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar