X


Başarılı Analistten DOGE ve SHIBA Yorumu: “Dogecoin Ralliye Hazır, Shiba Inu Yükseliş İvmesi Kazanabilir”

Dogecoin ve Shiba Inu'da son durum.
19:00
15 Haziran 2021

Son günlerin en çok konuşulan iki kripto parası Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), piyasasının yükselişe geçmesiyle birlikte tüm dikkatleri üzerine çekti. Kripto para yatırımcıları, BTC’yi rekor seviyeye geri kazandırmak için bir ralli oluşturma çabasındayken altcoin’lerin kaderi henüz belli değil.

Dogecoin ve Shiba Inu’da Son Durum

Dogecoin, son 24 saatte %3’lük değer kaybı görürken Shiba Inu %2’lik bir kazanç elde etti. Twitter’da yüksek popülaritesi bulunan analist Eric Thies, Dogecoin yatırımcılarını sevindirecek haberi verdi. Thies, DOGE’un haftalık grafiğinde gizli boğa sinyaline dikkat çekti. Popüler analist, bu yükseliş sinyalinin önemli olduğunu belirtti ancak zaman konusunda net bir şey söylemekten kaçındı. Thies, “bir gecede bu yükselişi beklemeden hata olur bu senaryonun gerçekleşmesi iki haftayı bulabilir” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000720 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak popüler kripto para, yakın zamanda yükseliş ivmesi kazanabilir. Robinhood platformuna Shiba Inu listelenmesi için istek yağmuru yağıyor. Organizatörler 140.000’den fazla imza toplarken hedef 150.000 olarak açıkladı. Bu rakamlar hedeflenen seviyeye ulaşırsa Shiba Inu Change.org sitesinde en popüler kampanyalardan biri olacak. Bunun yanı sıra Reddit platformunda Shiba Inu popülaritesini sürdürüyor. Şu an için SHIBA, Binance ve birkaç kripto para borsasında listelendi. Shiba topluluğunun bir sonraki hedefi dev platform Robinhood. Ayrıca Capital.com platformu kısa bir süre önce Shiba Inu CFD işlemlerini hizmete sundu.

Yatırımcıların SHIBA ve DOGE İlgisi Devam Ediyor

Bir diğer önemli nokta ise Shiba Inu topluluğu, token arzının bir kısmını yakmak adına bir kampanya daha başlattı. Aynı zamanda Shiba Inu merkezsiz borsa (DEX) inşa ediyor.

Birçok uzmanın manipülasyon kripto paraları olarak nitelendirdiği Dogecoin ve Shiba Inu, büyük borsalarda listelenmeye insanlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Elon Musk’ın meme coin’ler üzerindeki etkisi sürerken insanlar bu gibi kripto paralara yoğun ilgi gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar