Balinalar Bu Meme Coin İçin Alım Partisi Başlattı! Fiyat Yükseliyor!

Alım satım çılgınlığı Shiba Inu'nun kripto para piyasasında olumlu performansına yol açarken yatırımcılar artık %22'lik fiyat artışa tanıklık edebilir.
18:36
22 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu, geçtiğimiz haftadan bu yana önemli bir büyüme kaydetti. Büyük cüzdanlar tarafından tutulan 1.4 milyar dolardan fazla token ile 200 milyon dolarlık bir talep artış için gerekli katalizör görevini gördü.

Balinalar Shiba Inu Alıyor

Alım satım çılgınlığı Shiba Inu’nun kripto para piyasasında olumlu performansına yol açarken yatırımcılar artık %22’lik fiyat artışa tanıklık edebilir. SHIB, haftalık zaman diliminde %12’nin üzerinde bir yükselişe imza attı. Bireysel yatırımcılar arasındaki olumlu duyguya ek olarak balinalar da bir hafta öncesine göre daha fazla SHIB satın almaya başladı.

WhaleStats verilerine göre balina seviyesindeki yatırımcılar bir haftadan kısa sürede yaklaşık 200 milyon dolar değerinde SHIB alımı yaptı. Toplam hodlingler şu anda 1.8 milyar doların üzerinde ve bu da önceki ATH’den yaklaşık 300 milyon dolar eksiği ifade ediyor.

Satın alma çılgınlığı, %8’lik fiyat artışı sırasında isimsiz balinalar tarafından yapılan sekiz trilyon Shiba Inu token alımından başladı. Piyasadaki fiyat hareketi, söz konusu balinanın yardımı ile başlatılabilir. Sekiz trilyonluk büyük alımından sonra ise küçük balinalar 34 milyar SHIB işlemi ile partiye katıldı.

Shiba Inu Fiyatı

Piyasadaki tepki, satın alma gücündeki artış ve kripto para piyasasındaki genel havanın iyileşmesi ile Shiba Inu yavaş hareketler ile büyümesini sürdürüyor. Balinaların satın alma çılgınlığına olumlu tepki veren piyasa, hala varlık üzerindeki genel oynaklığın ekim seviyelerindeki zirvesine yakın değil.

Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000037 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. SHIB, mevcut fiyat hareketi ile 12 Aralık seviyelerine yaklaşıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar