X


Araştırma Firması Duyurdu: Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır

Santiment, üç kripto para birimi hakkında yatırımcılara seslendi.
17:15
11 Temmuz 2020

Yaptığı analizlerle daha önce birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmeyi başaran kripto para analiz şirketi Santiment, geçtiğimiz günlerde oldukça önemli bir rapor yayınladı. Raporda, hem temel altyapısal faktörler hem de piyasanın gidişatına göre hangi kripto para birimlerinin gelecek veya fiyat yükselişi vaat ettiği inceleme altına alındı.

Santiment Gelecek Vaat Eden 3 Kripto Parayı Duyurdu

Yapılan araştırmada kripto paraların 3 günlük aktif cüzdan adresi, NVT Oranı ve Piyasa Duygu Hacmi olmak üzere üç metriği incelendi. Santiment araştırmacılarına göre son günlerde ciddi bir yükseliş elde eden Chainlink (LINK), ilerleyen aylarda da bu yükselişini devam ettirebilir. LINK, Çin cephesinden gelen olumlu bir haber sonrasında 9 Temmuz tarihinde rekor bir yükseliş elde ederek 6,50 doların üstüne kadar çıktı. Santiment, gelecek vaat eden ilk kripto para biriminin LINK olduğunu düşünüyor.

Lider kripto para biriminin yükseliş oranını geride bırakacağına inanılan diğer iki altcoin ise Ethereum (ETH) ve Ren (REN) olarak açıklandı. Aslında Ethereum konusunda böyle bir tahmin yapan ilk şirket Santiment olmadı. Ethereum’un özellikle DeFi çılgınlığı ve ETH 2.0 güncellemesi ile Bitcoin’in rallisini geride bırakabileceği düşünülüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

REN ise birçok kripto para yatırımcısı için sürpriz oldu. Santiment’in yaptığı 0 ile 10 arasındaki değerlendirmeden ETH 6,8 puan alırken, LINK 7,2 puan, Ren ise 6,3 puan aldı. Bu da yükseliş ihtimali en yüksek olan kripto paranın LINK olduğunu göstermekte. Yine de Ethereum’un ETH 2.0 için oluşan beklenti sayesinde daha fazla yükseliş elde edebileceği düşünülüyor. Altcoin boğası ise Ethereum’un hareketlenmesi ile başlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar