X


Anyswap Coin Nasıl Alınır?

Anyswap Coin Nasıl Alınır?
22:43
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Anyswap Coin (ANY), kullanıcılarına avantaj imkanı sağlayan Anyswap ağının yerel kripto parasıdır.

Anyswap (ANY) Nedir?

Anyswap, token’ların çeşitli platformlardan takas edilmesini sağlamak adına Temmuz 2020’de başlatılan tamamen dağıtık bir protokoldür. ANY, çapraz token takaslarını ve alım satımını kolaylaştırmak adına DeFi alanına giren bir dizi ağdan biridir. Sistem gücünü ECDSA İmza desteğinden almaktadır. Kripto para birimlerini çoğu (tam olarak %95’i) XRP, Litecoin ve Tether gibi dev projeler Anyswap’ı dahil etti.

Bununla birlikte Fusion’ın DRCM teknolojisi ile desteklenen Anyswap, blok zincirler arasındaki token hareket akışını daha iyi yönetebilir. Anyswap, Fusion tarafından desteklenmektedir. Fusion Network, varlıklarını güvenliğini sağlayan özel anahtarın birkaç bite bölündüğü ve çeşitli ağ düğümleri tarafından yönetildiği özel anahtar parçalama olarak bilinen bir süreç kullanır. Özel anahtarın farklı bölümleri, günveliği artırmak adına transferler veya alım satım sırasında asla birleştirilemez.

Anyswap’taki akıllı sözleşmeler açık kaynaklıdır ve bireysel denetimleri kullanarak güvenliği artıran bir faktördür. Anyswap’ın açık kaynak yapısı oldukça önemlidir çünkü bir platformun merkezsiz olması doğrulamayı kolaylaştırır. Anyswap’ın en önemli özelliklerinden biri token’ın kullanıcıların anında etkili bir şekilde kripto para alım satımı yapmasının yolunu açmasıdır. ANY token, merkezsiz borsa Anyswap DEX’te listelenmek adına en uygun kripto paraları belirleme özgürlüğünü de kullanıcılarına sağlar.

ANY Coin Nereden Alınır?

Anyswap Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir.  Anyswap Coin; Binance platformunda ANY/BTC, ANY/USDT ve ANY/BUSD paritelerinde işlem görüyor. ANY Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 12.61 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Anyswap (ANY) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de ANY Coin satın alabilirsiniz. ANY/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. ANY/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından ANY Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar