reklamı kapat

Coinbase 18 Kripto Para Biriminin Listeleyebileceğini Açıkladı

Coinbase 18 kripto para biriminin yatırımcıları için müjdeyi verdi.
09:23
11 Haziran 2020

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, 10 Haziran tarihinde yaptığı açıklamada 18 kripto para birimini listelemek için hazırlıklara başladığını ve bunları araştırma sürecine geçtiğini belirtti. Coinbase’in her bir kripto para birimi listelemesinde ilgili coin’in fiyatının önemli ölçüde arttığı biliniyor.

Coinbase 18 Kripto Para Birimini İncelemeye Aldı

Bu da Coinbase tarafından belirtilen kripto para birimlerinin yatırımcılarının uzun süredir beklediği bir haber olarak ifade edilebilir. Yapılan açıklamada söz konusu kripto paraların Aave(LEND), Aragon (ANT), Arweave (AR), Bancor (BNT), Compound Coin (COMP), DigiByte (DGB), Horizen (ZEN), Livepeer (LPT), NuCypher (NKMS), Numeraire (NMR), KEEP Network, Origin Protocol (OGN), Ren (REN), Render Network (RNDR), Siacoin (SC), SKALE Network, Synthetix (SNX), ve VeChain (VET) olduğu belirtildi.

Yukarıda henüz piyasaya sürülmemiş ve geliştirilme aşamasında olan kripto para birimleri de yer alıyor. Coinbase’in açıkladığı kripto paralar arasında en çok göze çarpanların ise Digibyte, VeChain, Origin Protocol ve Siacoin olduğunu söylemek mümkün. Diğerlerine göre nispeten daha fazla toplam piyasa değerine sahip bu coin’lerin ciddi bir yatırımcı kitlesi de var.

Coinbase’in son günlerde sık sık karşılaştığı erişim problemleri nedeniyle yatırımcıları memnun etmek ve yatırımcı tabanını arttırmak için böyle bir adım attığı tahmin ediliyor. Yine de bu kripto para birimlerinin listelenmesi, Coinbase’in müşteri tabanını tahmin edildiği gibi önemli ölçüde arttırabilir.


Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.