X


Analistten Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Sevindiren Tahmin!

Ethereum 500 doları görebilecek mi?
15:11
8 Kasım 2020

Etherem (ETH) fiyatı son 2 günde yaşadığı hareketlilik ile yatırımcılarını ciddi anlamda sevindirmeyi başardı. 400 dolar seviyesinden başladığı yükselişini 461 dolar seviyesine kadar toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi ETH, dün yaşanan kripto para kıyımında ise bir nebze değer kaybetti. Kripto par analistleri ise bunun korkulacak bir şey olmadığını düşünmekte.

Tanınan kripto para analisti Smokey, ETH’de arz ve talebin değişmeye başladığını, modelin artık yükseliş odaklı hale geldiğini belirtti. 420 dolara kadar düşüş öngören analist buradaki destek noktasından sert bir sıçrama olacağını ve fiyatın yeniden grafiğe göre 500 doları bulacağını düşünüyor. ETH en son Ağustos ayında 500 doları zorlamıştı ve bu yükseliş her şeyi değiştirebilir.

Ethereum  Fiyatı 420 Dolardan Sıçrama Yapacak

Ethereum bu yazının kaleme alındığı an itibariyle Bitstamp kripto para borsasında %5’lik düşüşe sahip olsa da hala 438 dolardan işlem görüyor ve kritik destek noktalarının altına inmedi. Şu an için Bitcoin fiyatının 15.780 dolardan 14.000 dolara kadar gerilemesi ETH’yi de geriye çeken temel unsur oldu ancak bu her an değişebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

eth fiyat

Joe Biden’ın kazanması bu düşüşün önünü açan temel etmen oldu ve piyasalarda sert bir Bitcoin satış dalgası görüldü. Bunun sebebi de Pazartesi günü ABD borsalarının düşüşle açılacağı beklentisi gibi gözüküyor.

Ancak Smokey’in en alttaki tweet’inin yanı sıra bir başka kripto para analisti de ETH için olumlu bir açıklamada bulundu. Edward Morra arz ve talep dengesinde değişim olduğunu vurgulayan ikinci analist olmanın yanı sıra 418 dolar ile 420 dolar seviyelerine dikkat çekmeyi de unutmadı.

Morra’nın ifadesine göre ETH fiyatı 420 dolara kadar gerileyecek ve buradan açılan long pozisyonlar ile yeniden kendine gelecek. ETH fiyatının yükselişi altcoinler için de yükselişi başlatacak temel sinyal olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar