reklamı kapat

Analistler Chainlink Fiyatını Yorumladı: Fiyat Ne Yöne Gidecek?

Chainlink'in yönü ne olacak?
18:29
15 Ağustos 2020

Chainlink (LINK) geçtiğimiz haftalarda sergilediği parabolik yükseliş sayesinde hala tam olarak gündemden düşmüş sayılmaz. 18 doların üstüne kadar çıkarak rekor kıran ve 1 haftalık sürede %70 üzerinde artış elde eden LINK, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 17,97 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %6 artış yakaladı.

LINK fiyatının yılın başından bu yana %700 yükseliş elde etmesi ise düşüşün tam olarak ne zaman geleceğine dair birçok soru işareti oluşmasına neden oldu. Yatırımcıların bir kısmı fiyatın 20 dolara kadar yükselmeye devam edeceğini ifade etse de teknik sinyaller tam tersine işaret ediyor.

Chainlink İçin Düzeltme Vakti

Önde gelen kripto para araştırma firmalarından Blockfyre tarafından paylaşılan grafikte, Chainlink’in Elliot Dalga analizine göre çok sert bir düşüş yaşaması mümkün gözüküyor. Blockfyre analisti Pentoshi tarafından paylaşılan 4 saatlik grafikte fiyatın sert bir düzeltme yaşayabileceği görülüyor.

Başka bir kripto para analisti Tyler D. Coates de benzer bir ifade kullanarak Chainlink‘in parabolik yükselişinin yakında biteceğini ve fiyatın 15 doların altına kadar düşeceğini ifade etti.

Chainlink fiyatı hakkında uyarılar artmaya devam ediyor ve yakında beklenen düşüş görülebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.