X


Analiste Göre Bu 5 Altcoin Büyük Artışa Hazır!

Kripto para piyasasının popüler YouTube hesaplarından olan Cheeky Crypto yatırımcılara alım fırsatı sunan 5 altcoin’i paylaştı. 
19:16
14 Şubat 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Kripto para birimleri yeni haftaya bir miktar geri çekilme ile başladılar ancak analistler her zaman bu geri çekilmelerin satın alma fırsatı sunduğunu ifade ediyor. Bu noktada kripto para piyasasının popüler YouTube hesaplarından olan Cheeky Crypto da yatırımcılara alım fırsatı sunan 5 altcoin’i paylaştı. Hadi Cheeky Crypto’nun takip edilmesini tavsiye ettiği 5 altcoin’e bir göz atalım.

RavenCoin Classic (RVC)

Analistin listesinde yer alan ilk altcoin olan RavenCoin Classic (RVC) tokenlerin Ravencoin Classic blok zincirinde yayınlanmasına izin vermeye odaklanan özelliklere sahip bir X16R algoritma protokolü olarak tanımlanabilir. Protokolün token’ları, token’ı çıkaran kişinin karar verdiği her türlü özelliklere sahip olabilir. Böylece token’lar miktar olarak sınırlandırılabilir, adlandırılabilir ve menkul kıymet veya koleksiyon olarak piyasaya sürülebilir.

RVC yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,00007 dolardan işlem görüyor. Analiste göre fiyatın çok düşük olması, gelecekte büyük karlar getirme olasılığını da artırıyor.

Anchor Protocol (ANC)

Analistin listesinde yer alan ikinci altcoin ise Anchor Protocol (ANC). Anchor Protocol (ANC), Terra blok zincirinde bir borç verme ve ödünç alma protokolü, aynı zamanda Binance Launchpool’daki 29. proje olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların dijital varlıklarıyla ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve getiri elde etmelerine izin vermek için bir mimari kullanıyor.

Analiste göre bu projenin takibe alınması gerekiyor. Çünkü analist fiyatın projeye göre çok düşük olduğunu ifade ediyor. ANC yazının kaleme alındığı an itibari ile 1,95 dolardan işlem görüyor.

FTX Token (FTT)

Analistin açıklamalarına göre FTX’in arkasındaki ekip, ana akım kripto vadeli işlem borsalarının çoğunda sorunlar bulan ve kendi platformlarını başlatmaya karar veren son birkaç yıldaki en büyük kripto yatırımcılarından oluşuyor. FTT de FTX borsasının yerel kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Analiste göre borsa güçlü olduğu için kripto para biriminin de büyük artışlara gebe olduğu düşünülüyor. FTT yazının kaleme alındığı an itibari ile 43 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Elrond (EGLD)

Analistin listesindeki bir sonraki altcoin Elrond (EGLD). Elrond, sharding kullanarak son derece hızlı işlemler sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolü şeklinde tanımlanabilir. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve nesnelerin internetini içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı sözleşme yürütme platformunun saniyede 15.000 işlem, altı saniye gecikme ve 0,001 ABD doları işlem maliyetine sahip olduğu biliniyor.

EGLD yazının kaleme alındığı an itibari ile 190 dolar seviyesinde bulunuyor.

NEO (NEO)

Analistin takibinde olan beşinci ve son proje NEO (NEO). NEO kendisini, dijitalleştirilmiş ödemelerin, kimliklerin ve varlıkların bir araya geldiği yeni bir ekonomi olan yeni nesil internetin temeli olma hedefine sahip, hızla büyüyen ve gelişen bir ekosistem olarak tanımlıyor.

Analist yaşanan düşüş sonrasında NEO’nun hızla toparlanacağını düşündüğünü ifade ediyor. NEO yazının kaleme alındığı an itibari ile 21 dolardan işlem görüyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar