reklamı kapat

Analist XRP Yatırımcılarını Uyardı: Kemerleri Bağlayın

Big Cheds'den XRP uyarısı!
15:17
9 Ağustos 2020

Neredeyse sektördeki bütün kripto para birimlerinin yaşadığı gibi toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP de son günlerde oldukça sallantılı ve karmaşık bir grafiğe sahip. Kısa süre önce %40 yükseliş elde ederek 0,33 dolara kadar çıkan XRP bunun devamında sert bir düşüş trendine tutulmuştu.

0,30 dolar desteğini kaybeden ve düşüşünün devam edeceği düşünülen XRP, burada tutunmak için çabalıyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,29 dolardan işlem gören XRP/USD işlem çifti tanınan bir kripto para analistine göre yakında çok sert bir hareketlilik yaşayacak.

XRP’de Büyük Oynaklık Görülecek

Bilinen kripto para analisti Big Cheds, Twitter üzerinden yayınladığı grafiğinde 4 saatlik XRP grafiğine göre XRP’nin tam anlamıyla sıkıştığını belirtti. XRP’nin volatilitesinin yani fiyat oynaklığının çok yakında kendini belli edeceğini belirten analist, fiyatta sert hareketler görülebileceğinin altını çizdi.

Analiste göre fiyat bu noktadan sonra 0,17 dolara kadar düşebilir veya tam tersi 0,33 dolara çıkabilir. Yön ne olursa olsun çok sert hareketler görüleceğinden emin olan analist, XRP yatırımcılarına buna karşı dikkatli olmaları gerektiği mesajını verdi.

Başka bir popüler analist Michael van de Poppe ise XRP‘nin yakında sert bir düşüş yaşayabileceğini belirtip Big Cheds ile benzer bir yorum yapmıştı. XRP fiyatının son günlerdeki yükselişi yatırımcılara umut verse de böyle bir düşüş her şeyi bitirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.