X


Analist, Teknik Görünümü Değerlendirdi: Kripto Para Piyasasındaki Düşüş İvmesi Devam Edecek mi?

Kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümü değerlendiren analist, kritik fiyat seviyelerine işaret etti.
09:23
20 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

CrebileCrypto kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, teknik görünümün yükseliş sinyalleri verdiğini ve düşüş yönlü bir beklentisi olmadığını dile getirdi.

Analist, Teknik Görünümü Değerlendirdi

Kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, güncel teknik görünümün yükseliş sinyalleri verdiğini ve piyasadaki düşüş ivmesinin devam edeceğine yönelik bir beklentisi olmadığını dile getirdi. Bitcoin‘in 2022 yılının ilerleyen aylarında 100.000 dolar fiyat seviyelerine varan bir yükseliş ivmesini başlatacağını savunan analist, BTC‘de 100.000 dolar fiyat seviyelerine ulaşılmasının ardından kripto para piyasasının güçlü bir düşüş ivmesi yakalayabileceğini belirtti.

Bitcoin (BTC), 30.000 Dolar Seviyelerini Aştı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son yükseliş hareketleri ile birlikte 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyelerini aşmasının ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği ortalama %4’lük değer artışı ile birlikte 2.025 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,34 trilyon dolara yükseldi. Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatte 162 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar