X


Analist: Cardano Üzerine Kurulmuş Olan Bu 3 Token’da Patlama Yaşanabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden Cheeky Crypto’ya göre Cardano üzerinde kurulu olan bu 3 token büyük artış kaydedebilir.
15:29
17 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Her ne kadar 2022 yılı düşüşlerle başlamış olsa da analistler yeni yılın kripto para yatırımcıları içi büyük fırsatları da beraberinde getireceğini düşünüyor. Piyasanın popüler kripto YouTube kanallarından olan Cheeky Crypto da 2022 yılında büyük artış potansiyeli olduğunu düşündüğü 3 altcoin projesini paylaştı. Bu 3 altcoin’in ortak yönünün ise Cardano’da çalışacak olmaları.

Pavia (PAVIA)

Analistin listesinde ilk sırada Pavia yer alıyor. Pavia Italy, Cardano blok zinciri projesinin de adını aldığı Gerolamo (Jerome) Cardano’nun doğum yeri. Cardano üzerinde oluşturulan Pavia, 2021 yılında lansmanını yapmıştı. PAVIA token’ları ise pavia.io metaverse’ünde kullanılacak.

Öte yandan Pavia, bir NFT ve metaverse projesi olarak da tanımlanabilir. Proje, 2021 yılının Ekim ayında rastgele tahsis ile ilk LAND satışını duyurdu. Analist göre ise bu ilginç bir proje. Arazi satışları tükendi ama yatırımcılar arazileri cnft.io gibi ikincil piyasadan alabilirler.

Cornucopias (COPI)

Analiste göre Cornucopias 2022 için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Proje,  play-to-earn, build-to-earn ve learn-to-earn modellerine dayanıyor. Tüm ada, oyuncuların gerçek dünya değerine sahip karakterlere, araziye ve diğer NFT tabanlı varlıklara sahip olacağı, eğlenceli ve genişleyen metaverse’de yer alan NFT teknolojisi etrafında oluşturuldu.

Analiste göre COPI şu anda bir satın alım fırsatı veriyor olabilir ve 2022 yılında büyük bir fiyat artışı yakalayabilir.

Cardania

Analistin listesindeki üçüncü ve son proje ise Cardania. Cardania, blockchain, NFT’ler ve oyun alanındaki en son teknolojiyi kullanan devam eden bir proje olarak tanımlanıyor. Projenin amacı, para birimi, kaynaklar ve kültürle birleştirilmiş bir oyun ekosistemi oluşturmak. Ayrıca platform öğrendikçe, keşfettikçe ve inşa ettikçe sürekli olarak yeni özellikler ekleyeceklerini de belirtiyor.

Analiste göre bu, organik olarak büyüyen bir proje ve bu sebeple de 2022 yılında büyük bir artışa imza atabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar