Analist: Bitcoin Cash %45 Oranında Düşecek!

Piyasa düşüşünde Bitcoin Cash neredeyse yarı yarıya değer kaybedecek...
12:00
25 Eylül 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin 2 gün öncesinden bu yana ciddi bir düşüş eğilimi sergiliyor. Ancak bu düşüş eğilimi son 24 saat içinde boğa piyasasının etkisini kaybettiğini düşündürecek kadar büyük oldu. Dolayısıyla Bitcoin fiyatı Bakkt’ın açılmasına beklenen tepkiyi vermedi…

Altcoin’ler de Düşüşte

Genel itibariyle lider kripto para Bitcoin’i takip eden altcoin’ler de ciddi düşüşler sergiliyor. Bitcoin’in son 24 saat içinde sergilediği ortalama düşüş oranı %15 seviyelerinde seyrediyor. Ancak Ethereum’un %17’lik düşüşler 168 dolara kadar gerilediğini ve Bitcoin Cash, EOS, Bitcoin Satoshi Vision ve Tron’un bundan daha da kötü bir şekilde %20’nin üzerinde düşüşler sergilediklerini görüyoruz.

Her ne kadar zaten halihazırda altcoin’ler Bitcoin’den daha büyük düşüşler sergiliyor olsa da bir piyasa analistine göre Bitcoin Cash (BCH) çok daha büyük düşüşler yaşayacak.

“BCH 127.5 Dolar Olacak”

Efsanevi yatırımcı Peter Brandt Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Bitcoin Cash’in hedefinin 127.5 dolar seviyesi olduğunu dile getirdi.

Amerikalı analist paylaştığı grafikte BCH’nin Mayıs ayında başlayan omuzlar sayesinde ayıları kontrol altında tuttuğunu belirtti. Ancak Brandt’ın görüşüne göre Bitcoin Cash neredeyse bugünkü değeri olan 226 dolardan yarı yarıya daha az değer görmeye hazırlanıyor. Analiste göre BCH %45 oranında düşecek…

Brandt bu açıklamalarını teknik göstergelerle desteklese de yatırımcının ciddi bir altcoin eleştirmeni olduğunu da unutmamak gerekir. Brandt geçtiğimiz zamanlarda yaptığı ve sizlerle bu haberimizde paylaştığımız gibi tüm altcoinlerin% 99’unun ölmesini beklediğini dile getirmişti. Ayrıca Brandt XRP’nin 0.02 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini de ifade etmişti.

Her ne kadar tecrübeli analist Bitcoin Cash fiyatında düşüşler beklediğini dile getirmiş olsa da BCH’nin yakın zamanda olumlu gelişmelere imza attığını da unutmamak gerekir…

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar