reklamı kapat

Blockchain Girişiminize Nasıl Yatırımcı Bulabilirsiniz?

11:43
25 Eylül 2019

Bir Blockchain şirketi olan AE Ventures, Türkiye’deki Blockchain ekosisteminde faydalı olabilecekleri ortaklıkları anlatmak için İstanbul’da bir buluşma düzenliyor.

AE Ventures ve Starfleet

AE Ventures 30 Eylül Pazartesi günü Türkiye’deki girişimciler ile buluşmak amacıyla ING İnovasyon merkezinde bir etkinlik düzenleyecek.

Yapılan açıklamalara göre etkinlikte AE Ventures ve dünya çapındaki Blockchain hızlandırma programı Starfleet hakkında bilgilendirmeler yapılacak. Ayrıca æternity Blockchaininin neler yapabildiğine ve Blockchain girişimlerine yapılan 100.000 doları bulan yatırımlar hakkında da bilgi paylaşımlarında bulunulacak.

Öte yandan şirket Starfleet hakkında da etkinlik öncesinde küçük bir bilgilendirme yaptı. Yapılan açıklamalara göre Starfleet bir Blockchain girişimleri hızlandırıcı program olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca üçüncü Starfleet programının da yakın zamanda başvurulara açılacağı da açıklamalarda belirtiliyor.

Etkinlik Hakkında

ING’nin Dijital İnovasyon Atölyesi olarak Mayıs 2016’da hizmet vermeye başlayan ING İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlik 30 Eylül’de saat 18:00’da başlayacak. Ayrıca bu etkinliğe katılım Blockchain meraklıları için ücretsiz olacak.

18:00’da kayıt ve karşılama ile başlayacak olan etkinlikte AE Ventures’tan Gökhan Menge ve yine AE Ventures’tan Valentin Alexiev konuşmacı olarak yer alacak. Ayrıca etkinlik sırasında “Türk Blockchain Girişimleri” adlı bir panel de düzenlenecek.

Etkinlik programına göre son olarak çeşitli ikramlarla sohbet ve networking yapılacak…

Blockchain ile ilgili merak edilenleri cevaplamak için ve nasıl yatırımcı bulunabileceği konusunda bilgilerin paylaşılacağı bu etkinliğin ücretsiz olması da ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor… Etkinlikle ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun