Reklam

Altcoin’lerde Son Durum: EOS Coin, ADA Coin ve Holochain

EOS son 24 saatte yüzde 50’den fazla yükseliş yaşarken Cardano, yüzde 10 arttı. Holochain ise düz çizgide ilerlemeye devam ediyor. 
08:00
12 Mayıs 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

2021 yılının kripto paralar için oldukça iyi geçtiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Hem piyasada hakim olan olumlu hava hem de kripto para birimlerinin attığı önemli adımlar kripto para birimlerinin fiyatlarında gözle görülür artışlar yaşanmasını sağlıyor.

İçerik Rehberi

EOS Fiyatı

Piyasa hacmi bakımından en büyük on yedinci kripto para birimi olan EOS’un arkasındaki firma Block.one dün yaptığı bir açıklama ile Bullish Global adlı kripto para borsası için 10 milyar dolarlık yatırım yaptığını kamuoyu ile paylaştı.

Yapılan açıklamalara göre firma bu yatırımı 164.000 Bitcoin, 20 milyon EOS, 100 milyon dolar nakit ve 300 milyon dolar stratejik fon şeklinde yaptı.

Bu önemli haberin ardından EOS fiyatı da artışa geçti ve %50’nin üzerinde yükseliş kaydedildi.

Analistlerin açıklamalarına göre şu anda EOS’da en büyük destek 10,6 dolar bandında ve en güçlü direnç 16,4 dolar bandında bulunuyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 13,9 dolardan işlem gören EOS’un ise bu iki önemli noktanın ortasında olduğu görülüyor.

ADA ve HOT

Piyasanın popüler kripto para birimlerinden Cardano da (ADA) son günlerde önemli artışlar kaydetti. Yazının kaleme alındığı sırada 1,80 dolardan işlem gören ADA 9 Mayıs’ta 1,83 dolar ile kendisine yeni bir rekor seviye belirlemişti.

Buna ek olarak analistlere göre ADA fiyatının 1,8 dolar üzerinde kalıyor olması fiyatın yukarı yönlü hareket edebileceğini bir göstergesi olarak nitelendiriliyor. Ancak fiyatın aşağı yönlü hareket etmesi halinde 1,5 doların ilk destek olabileceği de belirtiliyor.

Öte yandan Holochain (HOT), özellikle Mart-Nisan aylarına damgasını vuran bir kripto para oldu. HOT fiyatı 5 Nisan 2021’de 0,0315 dolar ile rekor kırdıktan sonra düşüşe geçti. Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0132 dolardan işlem gören HOT’ın yaklaşık olarak %50 değer kaybettiği görülüyor. Analistler ise HOT’ın bir süre bu seviyelerde devam edeceğini ve kazandığı büyük değer sonrasında yükseliş eğilimine mola verebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar