X


Algorand (ALGO) Ne İşe Yarıyor? Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri Neler?

Ünlü analist Algorand (ALGO) hakkında son derece iyimser şeyler söylüyor.
23:17
10 Eylül 2021

Dün yaptığı 2,45 zirvesinden sonra şişen fiyat 1,94 dolara kadar geri çekildi. Elbette yükselişi tetikleyen en önemli gelişme El Salvador oldu. Yakın zamanda 0,70 dolar seviyelerinde %300’e kadar yükselen Algorand (ALGO) sadece son bir haftada %57 yükseldi. Uzman analistler projenin avantajlarını saymakla bitiremiyor.

Algorand (ALGO)

Birçok blockchain projesinde çözülmeyi bekleyen sorunlar Algorand (ALGO) için hiçbir zaman gündem olmadı. Ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkezsizlik Algorand (ALGO)’ya dair en önemli özellikle arasında sayılıyor. Akıllı kontrat üretilebilen ağda hükümetlerin kendi blockchain ağları içinde çözümler üretilebiliyor.

Ben Armstrong projeyle ilgili şunları söyledi:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Algorand, Brixton belediye meclisi ile Brixton Pound’u tokenize etmek için ortaklık kurmuştu. Ayrıca, bölgenin ABD doları ile birlikte dolaşacak olan ulusal dijital para birimi SOV için altyapı sağlamak üzere Marshall Adaları hükümetiyle de yaptıkları bir anlaşma bulunuyor”.

Yani ilerleyen süreçte ALGO için daha iyi haberler alabiliriz.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini

DeFi platformlarının da ALGO’yu tercih etmeye başladığı biliniyor. Yüksek stake geliri için daha fazla talep toplayan Algorand yakından Algofi isimli bir projeyi yayınlayacak bu projeyle direkt olarak Algorand (ALGO) ağı üzerinden yüksek stake geliri elde edilebilecek. Talebin artacağına işaret eden bu gelişmeler elbette fiyatı da pozitif etkileyebilir.

Algofi hali hazırda test ağında ve yıl sonuna kadar ana ağa geçerek halka açılması bekleniyor. Ünlü analist Ben Armstrong son videosunda yatırımcıların ALGO için geç kalmadıklarını söyledi. Piyasa değerine göre ilk 20’de olan ALGO kısa süre sonra 11 milyar seviyelerini aşabilir.

Ben Armstrong fiyatın artmaya devam edeceğini ve yıl sonuna kadar piyasa değerine göre projenin ilk 10’a gireceğini düşünüyor.

Son yaşanan geri çekilme elbette haberin FOMO ile fiyatlanmasıyla yaşandı. Ancak 1,94 seviyesi de ALGO için son derece iyi ve kısa vadeli fiyat görünümü için hareketli ortalamalar yükselişin devam edebileceğine işaret ediyor.

Yükselişin devam etmesi halinde 2,18 ve 2,65 dolar kısa vadeli hedef olarak yerini koruyor. Uzun vadede ALGO fiyatının 3,44 seviyesini aşması bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar