X


9.000.000 TRX’in Dağıtıldığı Tron Airdrop’una Katılın

Tron yeni bir airdrop kampanyasıyla kripto para yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor.
18:10
17 Ağustos 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Sosyal medyada en aktif kripto paraların başında gelen Tron’un listelendiği Bitbox 9 milyon TRX token’ının dağıtılacağı bir airdrop kampanyası başlattı.

Line’a ait Bitbox kripto para borsasında listelenmesinin ardından TRX değerinde %8,57’lik bir artış yaşanmıştı. Bitbox borsası Tron’la yaptığı işbirliğini bir anlamda kutlamak için 22 Ağustos’a kadar geçerli olacak TRX airdrop kampanyası başlattı.

Kampanyadan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Bitbox’tan yapılan açıklamada 22 Ağustos’a kadar kampanyaya başvuran ilk 2.000 katılımcı “ilk gelen alır” mantığıyla 2.000 TRX token’ıyla ödüllendirilecek.

50 bin TRX’e kadar yatırım yapan kripto para yatırımcıları ise airdrop kampanyası bitene kadar gün başına %2 kazanabilir. Bitbox borsası daha sonra yatırımcıların 600 bin TRX’e kadarki işlemlerinde %2 bonus kazanabileceğini açıkladı.

BitTorrent Tron Süper Temsilcisi oldu

Diğer taraftan Tron’un yakın zamanda bünyesine dahil ettiği BitTorrent’in Tron Süper Temsilcisi olduğu açıklandı. Bu ünvana layık görülmek için gereken 100 milyon oyu geçen BitTorrent, Tron topluluğu tarafından 27 Süper Temsilci arasına seçildi. BitTorrent baş mühendisi Joe Joyce bu gelişmenin kendisini heyecanlandırdığını belirterek Tron topluluğuna teşekkür etti.

BitTorrent’i süper temsilci olarak seçtikleri için Tron oylama topluluğuna teşekkürlerimi sunmak istiyorum. ST olduğumuz için buradaki herkesi heyecan sardı ve merkezsiz internetin geleceğini inşa etmek için diğer ST’lerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Tron Süper Temsilcileri işlemleri onaylayıp yeni bloklar yaratıyor. Aynı zamanda “kilit ağ node’u” olarak görülüyorlar. Haberimizin hazırlandığı sırada Tron (TRX) günlük %10,02 artışla 0,021 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık 1,4 milyar dolar piyasa değeriyle listenin 12. sırasında yer alıyor.

Kaynak: coindoo.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar