X


31 Ekim Kripto Para Piyasasında Fiyat Grafik Analizi

31 Ekim kripto para piyasası fiyat analizi neye işaret ediyor?
20:55
30 Ekim 2020

Kripto para piyasası 30 Ekim tarihinde başlayan düşüşün etkilerini hala atlatamadı. Lider kripto para birimi Bitcoin 13.200 doların altına düşüp yeniden 13.300 dolara kadar yükselmeyi başarsa da düşüş yaşayan altcoin’lerin yükselmesi bu kadar kolay olmadı. Top 10 kripto para birimi arasında yaşanan düşüşlerin %5 ile %10 arasında olduğu görülüyor.

Kripto para piyasası fiyat grafik analizine bakıldığında son 24 saat içerisinde 10 milyar dolardan fazla değer kaybı yaşandığı görülmekte. ETH son 7 gün içerisinde %10, son 24 saat içerisinde ise %3 değer kaybedip yeniden 380 dolar seviyesinin altına kaydı. Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi RP ise son 7 günde %9, son 24 saat içerisinde ise %3 değer kaybederek 0,24 dolardaki desteğini kaybetti.

Kripto Para Piyasası Kan Ağlıyor

Bitcoin Cash %5 değer kaybederken hemen altındaki Chainlink son 7 günde %10 geriledi. BNB son 24 saat içerisinde en çok değer kaybedenlerden birisi oldu ve %7 düşüş yaşadı. Litecoin %3’lük düşüş ile Bitcoin’den sonra son 24 saat içerisinde en az düşüş yaşayan bir başka kripto para birimi oldu. Polkadot son 24 saat  içerisinde %1,27, Bitcoin SV ise son 24 saat içerisinde %4 düşüş yaşadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

 

Kripto para piyasasının genel gidişatına bakıldığında aslında bu belirsizliğin ve düşüşün 3 Kasım tarihine kadar süreceği söylenebilir. ABD’nin yeni başkanını seçmesi ve piyasadaki belirsizliğin bitmesi ise kripto paralara da yeni bir yol çizebilir. Bu vakte kadar ise 31 Ekim tarihinin devamındaki günlerde de sert düşüşler görülebilir gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar