Yüzde 380 Artabilir! Savunma Başarılı Bu Altcoine Dikkat!

Özet

  • İmkansız mı? Hayır, birçok altcoin bu yıl 2022 başındaki fiyatlarını test etti. Özellikle yeni ürünler ona bu imkanı sağlayabilir.
12:35
23 Nisan 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin fiyatındaki endişelendiren düşüş şimdilik dizginlenmiş görünüyor ve bayram öncesi yapılan uyarılar yerini buldu. Kripto para piyasalarında yeterince zaman geçiren herkes burada sürekli yükselişlerin olmadığını bilir. Hızlı düşüş veya yükselişler kriptoda son derece normaldir. Peki Shiba Coin cephesinde durum ne? Son düşüş bize ne anlatıyor?

Shiba Coin (SHIB)

Altcoinlerin son rallisinde SHIB istenen performansı gösteremedi. Fakat bugünlerde yaşanan düşüşte güçlü kalmayı başardı. Etkileyici biçimde 0,00001 dolar desteğini koruyan yatırımcılar yakında rüzgar tersine döndüğünde yatırımcısının yüzünü güldürebilir. SHIB etrafındaki olumlu duygulara katkıda bulunan temel faktörlerden biri, ekosisteminin devam eden genişlemesi ve gelişmesidir. Proje, erişimini ve faydasını genişletme konusunda adımlar atıyor. Yeni girişimler arasında ShibaSwap, Shibarium ve Shiba Metaverse gibi girişimler yer alıyor.

Bu gelişmelerin token’ın kullanım alanlarını genişleterek benimsenmesini ve fiyatının artmasını sağlaması beklenmektedir. Açıkçası SHIB bugüne kadar hiçbir meme tokenin başaramadığı, çoğunun aklına bile gelmeyen, son birkaç yılda hayallerini süsleyen şeyler yapıyor. Meme tokenlerin en güçlü yönü topluluklarıdır ve onları doğru kanalize ederek kendi uygulamalarınız üzerinden devasa kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta bunu takımların, taraftarları için çıkardığı özel ürünlere de benzetebiliriz. Taraftara özel SIM, telefon, üniversite ve hatta evler bile yapıldı. Shiba Inu (SHIB) ekibi bunun kripto versiyonuna odaklandı ve meme token alanındaki DOGE dahil tüm alternatiflere öncülük ediyor.

Shiba Coin Yorum

Shiba Inu’nun canlı topluluğu, başarısında çok önemli bir rol oynamaktadır. Üyelerinin kendilerine verdiği isimle “ShibArmy”, token ile ilgili tartışmalara, etkinliklere ve promosyonlara aktif olarak katılmaktadır. Ayrıca SHIB, erişimini artırmada ve yeni yatırımcıları çekmede etkili olan, sürekli genişleyen bir sosyal medya silahına sahiptir. Shiba Inu, geçtiğimiz aylarda duyurulan çok sayıda yüksek profilli destek ve ortaklıkla etkili kişi ve kuruluşların dikkatini çekti. Bu işbirlikleri projeye güvenilirlik kazandırıyor ve ana akım pazarda görünürlüğünü ve kabulünü artırmaya yardımcı oluyor.

Shiba Inu‘ya kurumsal ilgi arttıkça, büyük ölçekli yatırımların akını token fiyatını önemli ölçüde destekleyebilir. Daha fazla kurumun kripto para alanına girmesi ve SHIB’i portföylerinin bir parçası olarak görmesi, muhtemelen talebin artmasına ve ardından fiyatın değer kazanmasına yol açacaktır.

Birçok altcoin %200’ü aşan kazançlar görürken SHIB çok sınırlı ralliler gördü. Ancak 0,00001 dolar desteğinin tutuluyor olması, yakında Shibarium ve diğer projelerin getireceği faydalar düşünüldüğünde %380’lik bir ralli şaşırtıcı olmaz. Kısa vadede 0,0000119 ve 0,0000152-7 dolar dirençlerinin ardından 2022 Şubat seviyelerine yani 0,000035 dolar ve üstüne bir hareket görebiliriz. Çoğu altcoin 2022 başındaki seviyelerini test etti.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI