Reklam

Yüzde 330 Arttı! Bu Altcoin Coinbase Listelemesinin Ardından Uçuşa Geçti

Popüler kripto para borsası bu altcoin'i listeledi, fiyat yüzde 330 arttı.
15:00
21 Kasım 2021
Yüzde 330 Arttı! Bu Altcoin Coinbase Listelemesinin Ardından Uçuşa Geçti
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ethereum ağının üzerine inşa edilmiş bir Play-To-Earn altcoini, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase‘e eklenmesinin ardından neredeyse kesintisiz bir parabolik yükselişe tanık oldu.

Bu Altcoin Coinbase Listelemesinin Ardından %310 Arttı

Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase, Gala’yı (GALA) geçen haftanın başlarında profesyonel ticaret platformuna ekledi ve ardından Çarşamba günü bireysel ticaret platformunda altcoin için destek verdi.

Popüler kripto para borsası Coinbase, altcoin için ilk desteğini açıkladığından beri, GALA Pazar günü 0,11 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,4846 dolara yükseldi. GALA’daki bu fiyat artışı %330’a eş değer.

Gala (GALA), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %30’luk bir artış yakaladı ve şu anda 0.4739 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Gala (GALA) Nedir

Gala, Gala Games ekosisteminin temel kripto varlığıdır. Oyuncuların ödül kazanmasına ve aynı zamanda takas edilemeyen token’lar (NFT‘ler) biçiminde oyun içi öğeler alıp satmasına olanak tanıyan çok sayıda oyuna güç sağlamak için tasarlanmıştır.

Kripto para birimi, Eylül 2020’de piyasaya sürülen kripto alanında nispeten yeni bir oyuncu. Şimdiye kadar proje, oyuncuların sahip olduğu NFT’leri içeren rekabetçi bir çiftçilik simülasyon oyunu olan Townstar adlı oynanabilir bir oyun başlattı. Oyun, oyuncuların haftalık liderlik tablosuna tırmanmak ve oyun içi ödüller kazanmak için çeşitli zorluklara katılmalarını sağlar.

Gala Games, bugüne kadar ekosisteminin yaklaşık 26.000 NFT sattığını ve en pahalı NFT’nin 3 milyon dolara satıldığını söyledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar