X


Yılın En Önemli Bitcoin Etkinliğine Saatler Kaldı! Kimler Katılacak, Neler Konuşulacak?

Elon Musk'ın katılacağının kesinleştiği etkinlik, 6 bölümden oluşuyor. İşte etkinliğe dair tüm detaylar!
21:22
19 Temmuz 2021

Bu yılın en önemli etkinliğin sadece saatler kaldı. The ₿ Word etkinliği için açılan internet sitesi üzerinden başvuru yaparak izleyici olarak katılım yapabilirsiniz. Etkinliğin internet sitesinin aktifleştirilmesiyle programa katılacak isimlerde netleşti.

The Bitcoin Word Etkinliği

Türkiye saatiyle çarşamba günü 21:00’da başlayacak etkinlik, online olarak gerçekleştirilecek. Square, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood ile canlı bir programa katılacak olan Elon Musk kripto paraları tartışacak. Bu etkinlikte Elon Musk ile Bitcoin arasındaki buzların eritilmesi hedefleniyor.

Geçtiğimiz ay ortaya atılan Elon Musk iddiası böylece netleşmiş oldu. Elon Musk etkinlik konuşmacılarının başında sayılıyor. Tesla Technoking ve SpaceX’in Baş Mühendisi olarak tanıtılan Elon Musk etkinliğin en önemli ismi olacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Etkinlik kurumsal olarak Bitcoin ve kripto para yatırımı yapmak isteyen şirketlerin aklını meşgul eden soruları cevaplandıracak. Ana gündem Bitcoin’in dünya genelindeki kurumsal yatırımılar tarafından daha fazla benimsenmesi olacak.

Etkinliğe Kimler Katılacak?

Programa Elon Musk, Cathie Wood, Jack Dorsey, John Newbery, Adam Back, Lyn Alden ve Nic Carter gibi isimler katılacak. Tüm bu isimlerin ortak özelliği kripto paralara kurumsal olarak giriş yapmış olmalarıdır.

Etkinliğin ilk programı çarşamba günü saat 16:00’da (Türkiye saatiyle) başlayacak. Birinci bölüme Nic Carter, Philip Gradwell, Arjun Balaji, Lyn Alden ve Nate Maddrey katılacak. Bu bölümde katılımcılar Bitcoin efsanelerini çürütmeyi ve çeşitli faydaları hakkında topluluğu bilgilendirmeyi hedefliyor.

İkinci bölümde John Newbery, John Pfeffer, Beth Kurteson, Neha Narula Bitcoin’in geliştiriciler için ne kadar harika bir açık protokol olduğu anlatılacak.

Elon Musk’ın katılacağı oturum “Bitcoin’in ekonomik güçlendirmedeki etkileri” başlığıyla duyuruldu. Steve Lee bu panelde sunuculuk yapacak. Dördüncü bölüm ise Matt Corallo, Adam Back, Cory Fields tarafından Bitcoin’in güvenlik konusunda artılarının tartışıldığı bir bölüm olacak.

Altıncı bölümün konukları Hester Peirce, Peter Van Valkenburgh, Robin Weisman, Landon Zinda, Paul Balzano, Bill Rockwood olacak ve Bitcoin hakkındaki regülasyonlar tartışılacak.

Son bölümde Jameson Lopp, Dhruv Bansal, Wiz, Alex Gladstein, Brett Winton gibi isimler Bitcoin’in kurumsallaşmasını konuşuyor olacak.

Kripto İnovasyon Konseyi (CCI) tarafından organize edilen etkinlik topluluk tarafından yakından takip edilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar