Yatırımcısı Bunu İstiyor! Gate.io Müjdeyi Verdi Sıra Binance Ve Coinbase’de! Bu Altcoin’e Ne Olacak?

Kripto para sektöründe meme coinler önemli bir yer tutuyor. Shiba destekli bu meme coin için ise işler fazlasıyla yolunda gidiyormuş gibi görünüyor.
20:20
26 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu meraklıları, Shiba Inu geliştiricilerinin lideri Shytoshi Kusama’nın yine bir ipucu verdiğine dikkat çekti. Bu, Shibarium’un uzun zamandır beklenen lansmanıyla ilgili olabilir veya olmayabilir bunu sadece zaman gösterir ancak L2 blok zinciri lansmanıyla ilgili spekülasyonlar, piyasa değerine göre en iyi meme kripto paralardan olan Shiba Inu’nun sahip olduğu daha iyi performansın kardeşi olan BONE’a da bir destek vermesini sağlamış gibi görünüyor.

BONE Fiyatı Aniden Yükseldi

Yukarıda bahsi geçen SHIB hayranları, Shytoshi Kusama’nın topluluğa artık Shibarium beta sürümüne geçme zamanının geldiğini bildirmek için bir sembol olarak üç nokta kullandığını varsaydı. Bu son ipuçları nedeniyle, Shiba Inu ekosistem token’ı BONE’un fiyatı son 24 saat içinde artış gösterdi.

Shibarium Layer-2’de kullanılan gaz token’ı olarak belirlenen BONE’un fiyatı son 24 saat içinde %4 artarak en büyük meme kriptoları arasında en çok kazananlardan biri oldu. Bununla birlikte, bu artış Gate.io’daki listelemesiyle de desteklenmiş gibi görünüyor.

Daha önce elde edilen bilgilere göre, kripto ShibaSwap resmi bir blog yazısı aracılığıyla BONE/USDT işlem çifti ile listeleyeceğini duyurdu. Kayıtlı 12 milyondan fazla kullanıcısı olan platform, Perşembe günü ShibaSwap için işlem sayfasını güncelledi ve altcoi’nin ne zaman yayına gireceğine dair bir geri sayım başlattı.

BONE Fiyat Hareketi

Yazının yazıldığı sırada BONE 1.92 dolar gibi yüksek bir seviyeden işlem görüyordu. Son 30 günde %42 artış gösterdi ve hafta içinde yaklaşık %18 yükseldi. Bir günlük işlem hacmi 12.902.684 dolar olan bu meme coin, güçlü yatırımcı ilgisine ve talebine işaret ediyor.

Shibarium, Shiba Inu yol haritasının bir parçası olarak dikkat çekiyor ve BONE, Layer-2’de kullanılan gaz ücreti olacağı için önemli bir rol oynayacakmış gibi görünüyor. Beta lansmanı öncesinde, BONE sahipleri bu meme coin’in büyük kripto borsalarında, özellikle de Binance ve Coinbase’de listelenmesi için dört gözle bekliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar