X


XRP Yorumları: Hazır Olun, Ripple Piyasaya Öncülük Etmeye Hazırlanıyor!

Analistlere göre rallinin fitilini ateşleyecek olan token XRP.
08:11
10 Eylül 2020

2017 yılındaki rallide çok iyi artış grafiği sergileyen Ripple (XRP) tüm piyasada düşüşün başlaması ile birlikte en çok kayıp veren token’lardan biri oldu. Hatta XRP yaklaşık olarak son 2 buçuk yıldır bir ayı piyasasında bulunuyor ve her ne kadar piyasa hacmi bakımından ilk sıralardaki coin’ler arasında yer alsa da en kötü performans sergileyen coin’lerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

İşler Değişecek Mi?

Bazı analistlere göre XRP’nin makus akderi değişmek üzere. Analistler yakın zamanda Ripple’ın Ethereum (ETH) ve Bitcoin!den (BTC) çok daha iyi performans sergileyebileceğini düşünüyor.

2017’nin sonlarında ve 2018’in başlarında Bitcoin 20.000 dolara, Ethereum 1.400 dolara ve Ripple token başına 3.80 dolara yükseldi. Ancak sonrasında bir düşüş başladı ve o zamandan beri zaman zaman yaşanan rallileri saymazsak bir ayı piyasasında bulunuyoruz.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu noktada analistler 2017 yılında boğa koşusunun fitilini XRP’nin ateşlediğini ve hem Bitcoin’in hem ETH’un artışını Ripple’ın başlattığını ifade ediyor. Mart 2017’deki grafikleri değerlendiren analistler XRP’nin toparlandığını ve artış ivmesi çizmeye başladığını dile getiriyor. Ancak sonrasında ETH ve BTC’nin artışa geçmesi ile XRP geri planda kaldı ve o günden  bu yana Ethereum ile Bitcoin Ripple’dan daha iyi performans gösteriyor.

Analistler yakın zamanda bunun değişeceğini ve XRP’nin bir süreliğine de olsa liderliği alacağını düşünüyor.

Ripple Fiyatı

Her ne kadar son düşüş ile Ripple sendelemiş olsa da analistlerin açıklamalarına göre XRP/BTC ve XRP/ETH fiyat çizelgelerinin her ikisi de XRP’nin piyasaya öncülük edeceğinin işaretlerini veriyor.

Yapılan açıklamalarda XRP’de büyük bir satın alma sinyali olduğu ve bu sinyal gerçekleştiğinde Ripple’ın bayrağı alacağı ifade ediliyor. Dolayısıyla yakın zamanda Ripple büyük bir artış hareketine başlayabilir ve 2017’de olduğu gibi ralli fitilini ateşleyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Utku
    1 sene önce

    Xrp en buyuk hayal kirikligindan biri. Xrp uzerinden insanlara umut satmayi birakmaniz lazim. Xrp hic bir grafikte bull run a diger crypto lari ateslemedi ve ateslemeyecektir. XRP balinalara yapisan kucuk parazit baliklar gibi BTC yapismis durumda. Ve BTC nereye giderse XRP de oraya gidecektir. Haber yapicaz diye XRP uzerinden insanlara umut satmayin.

    12