X


XRP Yatırımcılarının Beklediği Projeden Müjde Geldi!

XUMM Wallet geliştiricileri yeni versiyonu tanıttı.
19:21
22 Temmuz 2020

Son günlerde hafif bir hareketlilik yakalayan ve 0,20 dolardaki direnç noktasına doğru yükselen toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP, şimdi de uzun süredir beklenen müjdeli bir haberin gelmesi ile gündeme taşındı.

XRPL Labs tarafından geliştirilen ve XRP destekli XUMM Wallet’in beta versiyonunun piyasaya sürüldüğü açıklandı. Daha önce de başarılı XRP tabanlı uygulamalar geliştirmiş olan Wietse Wind’in son projesinin beta 5 versiyonunun piyasaya sürülmüş olması, daha önceki versiyonda yer alan hataların düzeltildiği anlamını taşıyor.

XUMM Cüzdanında Büyük İyileştirmeler Yapıldı

XUMM ekibi konu hakkında yaptıkları açıklamada uygulamada birçok değişimin yapıldığını ve 50’den fazla önemli güncellemenin alındığı bilgisini paylaştı. Uygulamanın önceki versiyonu da ciddi bir başarı elde etmiş olsa da bazı hataların yatırımcıları uzak tuttuğu biliniyordu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şimdi ise hem işlem detayları hem de kullanıcı arayüzü ekranında ciddi değişimler ve iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor. XRP fiyatı ise bu haberin aktarıldığı an itibariyle 0,19 dolar bandında yer alıyor ve herhangi bir yükseliş elde edemedi.

Yine de XUMM cüzdanının XRP fiyatı için uzun vadede olumlu etki etmesi bekleniyor. XRP bundan bir gün önce de büyük bir değişim duyurusu ile gündeme gelmişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar