reklamı kapat

XRP Skype’ta Kullanılmaya Başlanabilir

Weiss XRP'nin Skype'a eklenebileceğini iddia etti.
15:00
18 Nisan 2019
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Finansal varlık değerlendirme şirketi Weiss, Microsoft’un iletişim uygulaması Skype’ın yakın zamanda XRP ile uyumlu hale gelebileceğini duyurdu. Weiss attığı tweet’te XRP TipBot aracılığıyla kullanıcıların para gönderimi yapabileceğini belirtti.

XRP TipBot

XRP TipBot Reddit, Twitter, Gamil ve Microsoft Outlook gibi platformlarda bulunuyor. Skype’a XRP eklenmesi konusu aynı zamanda Skype forumlarında da yankı buldu ve gönderi oldukça ilgi çekti. Öneriye cevap veren Skype çalışanı kripto para ödemelerinin Skype’a eklenmesinin iyi bir fikir olduğunu belirtti.

Tip gönderme sistemleri son zamanlarda popülerliğini artırdı. Lightning Network de Twitter üzerinden Bitcoin ve Litecoin kullanılarak küçük miltardaki gönderimerin yapılabileceğini duyurdu. Ek olarak Skype’ın haklarını elinde bulunduran Microsoft kendi Blockchain’i Azure’u geliştirmeye devam ediyor ve bulut tabanlı hizmetler sunmayı hedefliyor.

Wiess Ratings geçtiğimiz haftalarda kripto paraları bazı konularda değerlendirdi ve birçok kripto paraya puan verdi. Bitcoin ve XRP bu değerlendirmede B- değerlendirmeye layık görüldü ve üst sıralarda yer aldı. Ayrıca bir değerlendirmede XRP’nin teknoloji ve yaygınlaşma puanına A verildi. Weiss Ratings’in raporuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Weiss uzun süre boyunca XRP’ye şüpheci yaklaşmıştı ancak son aylara bakıldığında XRP hakkında genellikle olumlu görüşlerini belirtiyor. Ek olarak Weiss son dönemde yaptığı paylaşımlarda IOTA ve Cardano geliştirici ekiplerini övdü, yenilik ve teknoloji adına proje geliştricilerinin sıkı çalıştığını belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.