reklamı kapat

Winklevoss Kardeşlerden “Yok Artık” Dedirten Sözler

Winklevoss kardeşler piyasa hakkında yorumlarda bulundu.
8 Ocak 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Kripto para dünyasının tanındık isimlerinden Winklevoss kardeşler 7 Ocak Pazartesi günü yaptıkları açıklamalarla bir kere daha gündeme geldi. Bitcoin’in geleceğine umutla baktıkları görülen iki kardeş, Reddit’te düzenlenen bir etkinlikte kullanıcıların sorularını yanıtladı.

Kripto para borsası Gemini’nin kurucusu Winklevoss kardeşler sektördeki faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Reddit’teki etkinlikte Bitcoin hakkında değerlendirmeler bulunan ünlü ikili “Bitcoin’in uzun vadede büyük bir ihtimalle kazanan taraf olacağını” ileri sürdü.

Reddit kullanıcıları, düzenlenen bu etkinlik kapsamında Winklevoss kardeşlere çok sayıda soru yöneltti. Sorulardan birisi de Bitcoin’in gelecekte de bir numaralı kripto para olup olmayacağı üzerineydi. Konu hakkında olumlu tavırlara sahip olduğu görülen Cameron Winklevoss, BTC’nin “kesinlikle kriptoların babası” olduğunu savundu. Cameron’a göre lider kripto parayı yenmek zannedildiği kadar kolay değil.

Winklevoss kardeşlerden BTC EFT girişimi

Ünlü kardeşler açıklamalarında konuyu Bitcoin borsa yatırım fonlarına (ETF) getirdi. Bitcoin’e yönelik uygulamaya konulacak bu yatırım aracını hayata geçirme niyetinde olduklarını belirten girişimci kardeşler çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cameron’un ikizi Tyler Winklevoss bu konuda şunları söyledi:

Bitcoin’in altının işlevini yerine getirmede, altından daha iyi olduğuna inanıyoruz. Eğer haklıysak zaman içerisinde Bitcoin’in toplam piyasa değeri, altının 7 trilyon dolarlık değerini geride bırakacaktır.

Kripto para dünyasındaki sembol isimler zaman zaman piyasa hakkındaki görüşlerini bildiriyor. CoinTürk olarak bu tür haberleri siz kıymetli okurlarımızla düzenli olarak paylaşıyoruz. Fiyatlara yönelik tahminler, tıpkı bu yazımızdakine benzer şekilde “yok artık” dedirtebiliyor. Peki sizce Winklevoss kardeşlerin tahmini günün birinde gerçekleşebilir mi?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.