X


Verge Pornhub Hayal Kırıklığının Ardından Tekrar Yükselişe Geçti

16:00
2 Mayıs 2018

Kripto para piyasasının kısa süreli düşüşe geçmesi Verge’i de etkilemişti. Neyse ki piyasadaki bu düşüşler uzun soluklu olmadı ve Verge yatırımcılarını tekrar umutlandırdı.

Verge’nin tekrar artı yönde fiyatlanmasında etkili olan pek çok spekülasyon var. Buna Spotify ve Pornhub’un Verge ile kullanıcılara abonelik imkanı sunmasını örnek verebiliriz. Hatta bütün bunlara ek olarak dün Bitfinex’in Stellar Lumens ile birlikte Verge‘ü listeleyeceğini duyurmuştuk.

Bu yazı yazılırken Verge %-1,66 kayıpla $0.080 seviyesinden işlem görüyor. Birkaç hafta önce gizemli sponsorunu açıklayacak olan Verge’ün 0.11$ seviyelerine göz kırptığına şahit olmuştuk, fakat anlaşılan o ki Pornhub partnerliği Verge yatırımcılarını pek tatmin etmedi.

Abra dün yaptığı basın açıklamasında Monero, Neo, NEM ve Lisk ile birlikte Verge’ü de platformlarına dahil edeceklerini duyurmuştu. Akıllı sözleşmeler yoluyla zincir dışı takaslar gerçekleştirebileceğiniz Abra uygulaması mobil kullanıcılar için alternatif cüzdan işlevi görüyor. Abra cephesinden gelen “klasik” basın açıklaması şöyle:

Platformumuza Monero, NEO, Lisk ve NEM ile Verge’ü eklediğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Abra uygulamasıyla 25’ten fazla kripto para birimine ve 50’den fazla geleneksel para birimine yatırım yapabilirsiniz.

Yeni eklediğimiz kripto paralar önümüzdeki hafta platformumuzda işleme açıldığında sizleri bilgilendireceğiz. Bu yeni para birimlerini banka aracılığıyla yada doğrudan Bitcoin kullanarak satın alabilirsiniz.

Daha fazla dijital varlık eklemek için çalışıyoruz. Bu nedenle gelecekte platformumuzda görmek istediğiniz kripto paralar hakkında geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Görüşlerinize gerçekten değer veriyoruz.

İşlem hacmine göre Bitcoin, Ripple, Ethereum, Litecoin ve Stellar en popüler kripto para birimlerimiz olarak öne çıkıyor. Şu anda ABD, İngiltere, Filipinler, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere 75 ülkede kullanıcılarımız var.

XVG yatırımcıları Pornhub partnerliğinin yaratmış olduğu şaşkınlığı tamamen atlatmış gibi görünüyor. Yatırımcılardaki hayal kırıklığı Verge’ün piyasa değerinde büyük bir düşüş yaşanmasına neden olmuştu.

Verge’nin yeni bir fiyat hareketi izlemesinin iki nedeni olabilir: Ya insanlar yeniden yatırım yapmaya başlıyor ya da artık daha fazla kişi Pornhub üyeliğine ihtiyaç duyuyor. Her iki durumda da Verge tekrar yükselişe geçmiş durumda.

Kaynak: Cryptodaily.co.uk

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar