X


VeChain ve Chiliz Yorum: VET ve CHZ’de Son Durum

VET ve CHZ teknik analiz verileri.
20:58
27 Nisan 2021

Popüler kripto para VeChain, alçalan takoz modelinden sıyrılarak önemli bir yükseliş kaydetti. VET’in uzun vade fiyat hedefi 0.283 dolar olarak kaydedilirken boğalar piyasanın hakimiyetini ele geçirmenin eşiğinde olabilir. Son günlerinden en çok gündeme gelen kripto paralarından biri olan Chiliz, gün içerisinde 0.53 dolara dokunsa da momentum korunamadı. Haberimizin hazırlandığı sırada VeChain (VET) 0.2062 dolardan işlem görürken Chiliz (CHZ) 0.505 dolar seviyelerinde seyrediyor.

VeChain (VET)

VeChain fiyatı son 48 saatlik zaman diliminde 0.154 dolar seviyesinden 0.223 dolara tırmanan popüler kripto para önemli bir toparlanma evresi yaşadı. VET, 4 saatlik grafik verilerine göre kritik bir modelden geri gelerek yukarı yönlü bir fiyat kırılması hedefliyor. RSI 56 seviyelerindeyken Parabolik Sar göstergesi yükseliş trendini doğruluyor. Öte yandan uzman analistler olası bir düşüş trendinde kritik seviyenin 0.205 dolar olduğunu kaydetti. VET’in bu seviyenin altına sarkması fiyatı temel destek noktası olan 0.146 dolara kadar geri çekebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Chiliz (CHZ)

Spor dünyasının kripto parası Chiliz (CHZ), son 24 saatte %10’un üzerinde artış kaydederek 0.538 dolar seviyesine dokundu ancak yukarı yönlü fiyat sekansının ardından fiyat 0.50 dolara geri çekildi. CHZ boğalarının yukarı yönlü girişimi 0.538 dolarda takıldı. Bu seviyede satış baskısı gören CHZ, bir miktar gerilese de 0.50 doların üzerinde kalmayı başardı. CHZ teknik göstergeleri toparlanma sinyalleri verse ivmenin yönünü tayin edebilmiş değil.

4 saatlik grafik verilerine göre RSI 51 ile nötr bölgede. Müthiş Osilatör göstergesi ise kısa vadede olumlu bir senaryo çiziyor. Öte yandan olası bir düşüş trendinde CHZ fiyatı sıkça ziyaret edilen 0.36 dolar ila 0.40 dolarlık destek bölgesine gerileyebilir. CHZ boğalarının daha önce başarıyla savunduğu bu fiyat kanalı korunamazsa serbest düşüş senaryosu değerlendirmeye alınabilir. Bu senaryoda CHZ 0.25 dolara kadar düşebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar