X


Uzmanlar Ethereum Fiyatını Yorumladı: Bu Seviyeye Dikkat

Ethereum için yükseliş trendi yeni mi başladı?
22:17
26 Ekim 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum, bu haftanın başında ulaştığı 420 dolar seviyesinde karşılaştığı direnç sebebiyle düşmeye devam ediyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 400 dolar seviyesinin de altına inen ve 395 doları gören ETH, analistlere göre ise yükselişin henüz başında yer alıyor.

Tanınan kripto para analistlerinden Trading Cyclist, 25 Ekim tarihinde paylaştığı grafiğinde şu an herkesin istediği hamlenin yapıldığını ve fiyatın artık yükseliş trendine girdiğini ifade etti. Analist bu düşüş yaşanmadan 396 dolar seviyesinin test edilebileceğini belirterek gerçekten de haklı çıktı.

Ethereum

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum Yükseliş Trendine Girmeyi Başardı

Bunun devamında Temmuz ayındaki seviyenin üstünde kırılma yaşanabileceğini ifade eden Trading Cyclist, yükselişin hala devam ettiğini ve 490 dolar seviyelerinin görülebileceğin ima etti. Tanınan bir başka kripto para analisti DonAlt ise teknik değil temel açıdan fiyatın yükselmeye devam edebileceğine değindi.

DonAlt, konu hakkında verdiği demeçte Ethereum 2.0 hakkında olumlu gelişmelerin gelmeye devam ettiğini ve bunun fiyatı etkileyebileceğini vurguladı.

Ethereum fiyatı eğer Ağustos ayındaki direnç noktası 490 doların üstüne çıkabilirse kesinlikle yeni bir trendi başlatabilir ve 500 dolar üstündeki direnç noktalarını hedefleyebilir. ETH‘nin buradan sonraki asıl hedefinin ise 750 dolar olduğu biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar