Uzman Analistten İddialı Uyarı: Bu Altcoinde Patlamaya Hazır Olun!

Popüler kripto para analisti altcoin piyasasında ciddi bir patlama beklediğini ve özellikle bu altcoine dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyardı.
01:00
1 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarına tahminleriyle nam salan bir analist, yatırımcıları patlamaya hazır bir altcoin piyasası beklediğini iddia etti. Ayrıca popüler bir altcoini ele alan analist, kripto para biriminde ciddi bir fiyat artışı yaşanabileceğini öne sürdü.

“Altcoinlerde Patlama”

Kıdemli analist Justin Bennett Twitter üzerinden 109.600 takipçisine, lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) dışında kalan altcoin piyasalarının büyük bir patlamaya hazırlandığını ileri sürdü. Uzman isim açıklamalarında konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

Altcoin piyasa değeri grafiği, Ekim ayında büyük bir patlama için hazırlanıyor.

Bununla birlikte Justin Bennett, popüler bir altcoin olan Vechain’i (VET) ele alıyor. Son 24 saat içerisinde %2 oranında artışla 0.024 dolar seviyesinden işlem gören VeChain, işletmeler için akıllı bir sözleşme blok zinciri platformu olarak piyasaya sürüldü. Kripto para projesi yaşam döngüsü yönetimini ve veri sertifikasyonunu iyileştirmek için bir hizmetler listesi sunmayı hedefliyor. VeChain’deki akıllı sözleşmeler, değerini VET işlemleri aracılığıyla taşır.

VET’de Geri Dönüş Sinyali!

Popüler altcoin, geçtiğimiz yılın ayı piyasası zirvesi esnasında nispeten daha iyi bir performans sergiliyordu. Ancak o zamandan beri kripto para piyasalarında yaşanan ciddi kayıplar ile birlikte düşüş ivmesinden payını aldı. Kıdemli analist Justin Bennett’e göre VET geri dönüş hareketine başlamaya hazır olabilir. Uzman isim VET hakkında şunları söyledi:

VET’in Ağustos ayından bu yana grafiklerinde düşen kama modeli mevcut. Ancak kripto para birimi bu düşük aralıkta ilgi çekici bir hal almaya başladı. Ekim ayı içerisinde bir sürpriz yaşanabilir.

Kripto para biriminin grafiğini paylaşan uzman isim hipotezini grafiklerinde desteklediğini öne sürerek şunları vurguladı:

VET için bir yükseliş hareketi gerçekten yaklaşıyor…

VeChain geçtiğimiz yılın Nisan ayı ortasındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %91 oranında düştü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar