reklamı kapat

Uyuyan Altcoin Sonunda Uyanıyor Mu?

Binance Coin'in hareketi başlayacak mı?
20:44
15 Ağustos 2020

2019 yılında damga vuran ve birçok kripto para birimi düşerken tüm zamanların rekorunu kıran bir altcoin, 2020 yılında ise tam anlamıyla uyku moduna geçti ve uzun bir süreden beri ciddi bir fiyat artışı yakalayamadı. Binance kripto para borsasının kendi kripto para birimi olan Binance Coin, son günlerdeki birkaç gelişme ile ise kendine gelmeye başlamış olabilir.

İlk ve büyük ihtimalle en önemli duyuru, Staking hakkında yapıldı. Binance Chain üzerinde BNB Staking hizmetinin kullanıma açılacağı ve bunun şimdiden test ağında denenmeye başladığı belirtildi. Buna ek olarak Binance tarafından 16 milyon dolar değerinde SXP airdrop’u gerçekleştirilecek ve buna katılım için de BNB almak gerekiyor.

Binance Coin Staking Özelliği İle Rekor Kırabilir

Geçtiğimiz günlerde bir DeFi IEO’su gerçekleştiren Binance, bu sayede Binance Coin’in fiyatında ciddi bir artış yaşanmasını sağladı. The Sandbox’ı piyasaya süren BNB bu sayede yaklaşık %15 artış elde etse de asıl yükselişin Staking sayesinde olacağı tahmin ediliyor.

Binance Coin’in önündeki direnç noktaları ise sırasıyla 23,40 dolar, 23,83 dolar, 24 dolar, 24,48 dolar ve 24,67 dolar olarak görülmekte. Eğer BNB 2020 yılının zirve noktası olan 27,20 doları kırarsa, yeniden 2020 yılındakine benzer parabolik bir yükseliş ile hedef bu sefer 50 dolar olabilir.

Tabii ki Binance Coin‘in yükselişi direkt olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketleri ile de ilgili. Eğer BTC ciddi bir kırılma yaşamazsa Binance Coin’in Staking özelliği sayesinde yeni bir rekor kırması an meselesi gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.