X


Ünlü İsim XRP Konusunda İddialı: Beklemeye Devam Edin

Michael van de Poppe, XRP tahmininden vazgeçmiyor.
21:51
18 Temmuz 2020

Kripto para sektöründe tanınan analistlerden birisi olarak öne çıkan Michael van de Poppe, bundan kısa süre önce toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi hakkında umut veren bir tweet atmıştı. XRP/USD işlem çifti 0,19 dolara kadar gerilerken Poppe fiyatın kısa süre içerisinde 0,23 dolara kadar yükseleceğini düşündüğünü belirtmiş ve tepki almıştı.

Bu analizden beri sadece %1 artış elde eden XRP’nin 0,1953 dolardan işlem görüyor olması, Twitter’da Poppe’nin üzerindeki baskıyı arttırdı. Poppe ise bunun devamında yayınladığı bir başka açıklamada XRP yatırımcılarına sabırlı olmaları gerektiğini belirterek yükselişin eninde sonunda geleceğini vurguladı.

XRP Fiyatı Tam Tersi Yöne Gidecek

Poppe, XRP fiyatı hakkında çok fazla olumsuz yorum geldiğini ve bunca olumsuz yorumun aslında XRP’nin yükselişine işaret eden ters indikatör olduğunu vurguladı. Gerçekten de kripto para piyasasında ne zaman ağırlık bir yöne kaysa ilgili kripto para biriminin tam tersi yöne doğru hareket ettiği görülüyor. Bu hareket çoğunlukla balinalar tarafından yapılsa da grafiklerin yalan söylemediği açık bir gerçek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Poppe’nin XRP tahmininden sonra bu kadar fazla olumsuz yorum gelmesi ise analistin kendisini de şaşırtmış gibi gözüküyor. Daha önce Bitcoin hakkında çeşitli analizler yayınlayan analist, XRP analizi sonrasında ise çok daha fazla etkileşim almış gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar