reklamı kapat

Ünlü Danışman Top 10’daki 3 Altcoin Konusunda Uyardı

Qiao Wang, top 10 içerisindeki kripto paraları bekleyen tehlikeyi açıkladı.
22:41
22 Haziran 2020

Yakın bir zaman içerisinde Messari araştırma firmasının analiz takımından ayrılan ünlü danışman ve yatırımcı Qiao Wang, top 10 kripto para birimi arasında yer alan bazı coin’leri oldukça sıkıntılı günlerin beklediğini ifade etti. Top 10 içerisindeki bazı kripto paraların zamanını çoktan kullandığını ve artık yerini başka kripto paralara bırakması gerektiğini savunan Wang, bunun sebebini ve söz konusu coin’lerin hangileri olduğunu da açıkladı.

Wang, şu an için merkeziyetsiz finans sektörüne yönelik ciddi bir talep olduğunu ve bunun FOMO başlattığını düşünüyor. DeFi tabanlı birçok proje ve varlığın çok ciddi yükseliş yakaladığını belirten ünlü yatırımcı, birçok DeFi token’ının uzun vadede önde gelen kripto paraları yerinden edebileceğini düşünüyor.

DeFi Token’ları, Önde Gelen Altcoin’leri Zorlayabilir

Birçok DeFi projesinin ederinden fazla değer kazandığını kabul eden Wang, yine de bunların Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve Bitcoin SV (BSV) gibi Top 10 içerisinde yer alan bazı kripto paraları tahtından edeceğini düşünüyor. Wang konu hakkında yaptığı açıklamasının devamında ilk olarak XRP, LTC ve BSV’nin risk altında olduğunu ifade etti ve bunların DeFi fırtınasına yenik düşebileceğini belirtti.

Gerçekten de DeFi sektörüne ve bu projelerin coin’lerine büyük bir talep var. Yine de bunların top 10 kripto paraya zarar verecek kadar büyümesi en azından kısa vadede çok zor gözüküyor.

Bunlardan birisi olan Compound önemli bir yükseliş elde etse de an itibariyle %40 düşüş yaşamakta ve bu da top 10’a girebilmek için daha çok fırın ekmek yemeleri gerektiğini gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.