X

Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Ağustos Ayında Zirve Yapacak!

Lark Davis yayınladığı yeni bir YouTube videosunda, piyasadaki yükselişle birlikte zirve yapabileceğini düşündüğü altcoinleri açıkladı.
16:20
31 Temmuz 2021
Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Ağustos Ayında Zirve Yapacak!

Yaptığı kripto para tahminleri ve analizleri ile ön plana çıkan ünlü analist Lark Davis, Ağustos ayında büyük kazanç sağlayacağını öngördüğü 5 altcoin’i paylaştı. Davis yayınladığı yeni bir YouTube videosunda, piyasadaki yükselişle birlikte zirve yapabileceğini düşündüğü altcoinleri açıkladı.

Lark Davis: Bu 5 Altcoin Ağustos Ayının En İyileri Olacak

Lark Davis, söz konusu 5 kripto para biriminin Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Terra (LUNA), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) olduğunu belirtti.

Ünlü analist’in listesinde ilk sırada Ethereum (ETH) yer alıyor. Davis, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin 4 Ağustos’ta Londra Hard Fork güncellemesini alacak olmasından dolayı yeni bir artış yaşamasını bekliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Londra Hard Fork’u, diğer şeylerin yanı sıra Ethereum ağının işlem ücreti modellerini elden geçirecek. Davis, bu güncellemeyi önümüzdeki ay ETH’da yeni bir yükseliş trendinin başlamasına yol açabilecek büyük bir katalizör olarak görüyor.

“Matic’in Yükselişi Henüz Bitmedi!”

Analistin listesindeki iki numaralı kripto para birimi, 2021 yılına 0,02 dolarlık bir fiyatla başlayan ve ardından Mayıs ayında patlama yaşayarak 2,45 dolar seviyesine kadar ulaşan, bununla birlikte yılda %13,150’lik inanılmaz bir kazanç sağlayan katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’dur (MATIC).

Davis’e göre MATIC’in yükselişi henüz bitmedi.

“Bu kripto paranın deposunda çok fazla gas kaldığını düşünüyorum. Bence piyasa daha da yükselişe geçerken izleyeceğim bir sonraki fiyat hedefleri Polygon için 5,00 dolar ve 10,00 dolar olacak.”

Bu Altoin'ler Yükselecek

Merkezi olmayan ödeme ağı Terra’nın yerel token’ı olan LUNA, Davis’in listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Davis, LUNA’nın tokenomiklerini yenileyerek, Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) gibi zincirler arası varlıklara destek ekleyecek Columbus-5 yükseltmesi de dahil olmak üzere, LUNA’nın yakın gelecekte sert bir şekilde toplanmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit katalizörü işaret ediyor.

“Buradaki tüm bu şeyler çok önemli. Bütün bunların LUNA için olumlu fiyat katalizörleri var.”

Davis, listesinde dördüncü sırada Polkadot’a (DOT) yer verdi. Ünlü analist, Polkadot’un “kanarya ağı” olarak da bilinen test platformu Kusama’daki son parachain müzayedelerini işaret ediyor ve DOT’un yakında kendi parachain müzayedelerine sahip olabileceğini düşünüyor.

“Parachainlerin gerçek bir şey haline geldiği Polkadot dönemine girdik. Polkadot’un büyük kardeş zinciri DOT ağı, kısa vadede kendi parachain’lerine sahip olacak.

Çok yakında Polkadot ağı için duyurulan parachain müzayedelerini görebiliriz.”

Son olarak Cardano (ADA) hakkındaki tahminlerini paylaşan usta analist, geçen yıl ADA’nın “çok güçlü bir kripto para” olduğunu ve fiyatının 2020’den bu yana neredeyse 60 kat arttığını iddia ediyor. Davis’in tahminlerine göre, Cardano’nun Eylül ayında yapılması planlanan akıllı sözleşme uygulaması, ADA’yı bir sonraki seviyeye taşıyan katalizör olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar